Meçhulun Kombinleri

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Meçhulun Kombinleri
Meçhulun bitmez tükenmez bilmeyen gerçekleri ile yine karşınızdayım :D Yok bu kız ifla olmaz :zuha: işi gücü gizliden iş çevirmek merak etmeyin ben onların hepsini çıkarıcam meydana:zuha:
Moda bölümümüzde elbise kombinleyen meçhulun bir gerçeği daha ortaya çıktı. Aslında bizim meçhulun çocukluk hayali moda ile uğraşmakmış hatta çok uğraşmış denemiş ama bir türlü beceremiyormuş. Yaptığı kombinler hep rüküş hep rüküş. Tasarladığı elbiseler giyilmeyecek derecede berbat :seker: En sonunda biri bu gerçeği hep onu kırmamak için güzel deyip geçiyorlarmış. Ama bir gün birisi bu gerçeği meçhule açıklamış. Oan dünya meçhulun başına yıkılmış:minik:
O günden sonra hırs yapmış bu işi başaracağım diye ama yine başaramamış:minik:
Bu bize benim kombinlerim diye gösterdiği elbiselerde o yaptıktan sonra 5 kişinin daha düzenlemeden geçiyormuş anlayın işte durumun ne kadar kötü olduğunu. TRabi bize de ben kombinledim diye yutturuyormuş:D:D:D

Meçhulun gerçek kombinlerini giyen zavallı rüküşler:uhu::uhu:

rukus22-1018.jpg

rukus29-4230.jpg

rukus23-3583.jpg

rukus24-3644.jpg

rukus25-3052.jpg

rukus27-5821.jpg

rukus28-1900.jpg

rukus9-9839.jpg

rukus5-5109.jpg

rukus4-2632.jpg

rukus2-9319.jpg

rukus10-9615.jpg

rukus11-2659.jpg

rukus12-9669.jpg

rukus15-6535.jpg

rukus20-3825.jpg

rukus19-3761.jpg

rukus18-3782.jpg

rukus17-1350.jpg

rukus14-6143.jpg

evet görüyorsunuz zavallıların halini karar sizin :cry:

:D:D:D:D:D:D

Son düzenleme:
Cevap: Meçhulun Kombinleri

rukus20-3825.jpg

Allah bu nedür yaaa göz zevkimi katlettin Meçhul....

Rüküş müküş sonuçta dünyanın en ünlü bayanlarını giydirdim...Ben çılgınım benim gibi çılgınlarda beni buluyor.Kapişim sne anlamzsın çılgınlığın ne olduğunu öle emre aydın dinleyip şebnem ferahla kafa sallamaya benzemez benim kombinlerim istersen bir ara sana da yapalım bir kombin:meçhul:

Ben bu konun için sana teşekkür ediyorum.Sayende herkes ne kadar meşhur olduğumu gördü:seker:

Karşılığı gelecek dert etme:D:D:D

pehhhhh benim senin kombinlerine ihtiyacım yok şekerim:seker:

ben hem şıkım hem de çılgınım:sigara:

ayrıca onlarda senin kombimlerini elaleme ibret olsun diye giymişler bakın böleleri de varmış gibisinden:zuha::zuha: ben bunu başarı olarak gormem cicim :D:D

ayrıca konunu da bekliyorum....

Geri