Mersin Mezitli'de semt polikinliğinde psikiyatri doktoru önerisi bekliyorum

H

huysuzvemutsuz

Forum Okuru
Mersin Mezitli'de semt polikinliğinde psikiyatri doktoru önerisi bekliyorum

Mersin mezitli semt polikinliği psikiyatri melek kadınlar kulubü forum'da.​

Kızlar Mersin Mezitli'de yaşıyorum. Ama son 2 yıldır kendimi hiç iyi hissetmiyorum ağır bir uyku hali yorgunluk hiç bir şeyden keyif alamama hatta evlilik hayatım da tehlikede sanırım. Lütfen bana bir doktor önerin. Mersin Mezitli'de yaşayanlar varsa bilirler semt polikinliği psikiyatride en iyi doktor kim acaba? Benimle ilgilenecek sorunumu hemen anlayacak biri lazım lütfen. Mersin Mezitli semt polikinliği psikiyatri bölümünde en iyi kim?

Merhaba
Yaşanılan sıkıntılar maalesef ki bir yerden patlak veriyor işte. Kimisi iç hastalıkları olurken kimisi de ruhsal bunalımlarla kendini gösteriyor. Stres sıkıntı bize iyi gelen şeyler değil nasıl ki şeker yağ un iyi gelmiyorsa. Mersin Mezitlide kalan arkadaşlar yorum yapacaktır muhtemelen sizin için ama ben de size en çok puanlanan doktorların ismini vereyim dilerseniz.

''Mersin Mezitli semt polikinliği psikiyatri''​

• Uzman Dr. Engin Ayyıldız herkes bu doktor hakkında olumlu yorumlarda bulunmuş hastasıyla ilişkileri çok iyi olan bir doktormuş. Kendisi Mersin Toros Devlet Hastanesinde.
  • Mersin Şehir Hastanesi düşünürseniz Uzm. Dr. Kenan Temiz
  • Mersin Toros Devlet Hastanesi doktorlarından Uzm. Dr Hidayet Öner
  • Uzm. Dr Cevahir Özkan da yine semt polikinliğinde
  • Uzm. Dr Naci Özdemir
  • Uzm. Dr Gamer Günay
Ankara'da olanlar yaşayanlar çevre illerde olup Ankara'da psikiyatri polikinliği arayanlara ''Ankara bilted psikiyatri polikinliği'' bilgilerini inceleyebilirsiniz linkten.

Geri