gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mezarlık

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyasında mezarlık görenin, günahlarına tövbe edeceğine; kendisini ölmüş görenin, ömrünün uzun olacağına; bir ölüyü ağlarken görmesi iyi ve hayırlı haberlere; ölüyü kaçarken görmesi uzun ömre; mezar kazdığını görmek, vefat edeceğine işarettir. Ölüye bir şey vermek veya almak evinde ve işlerinde bereket olacağına; ölülerle beraber gitmek vefatının yaklaştığına; kendi evinde ölü gören, istek ve muradına ereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada mezarlık görmek, günahları için tövbe edeceğine işarettir. kendisini ölmüş görmek, uzun yaşamaya yorumlanır. Bir ölüyü ağlarken görmek iyi ve güzel işarettir. Mezar kazdığını görmek, öleceğine yorumlanır. Ölüye bir şey vermek veya ölüden bir şey almak ev iş yaşamında bereket olacağına işarettir. Kendi evinde ölü görmek, hayallerine kavuşacağına işarettir. Eğer eski mezar görmek, sevdikleriniz tarafından terk edileceksiniz demektir. Yeni evlenmiş kadın için bu rüya, dul kalacağına işarettir. Bir yakınınız, kötü bir hastalıktan kurtulacak.Eğer rüyanızda eski ve terk edilmiş bir mezarlık gördüyseniz, sevdikleriniz sizi terk edecek demektir.Bir yakınınız kötü bir hastalıktan kurtulacak. Eğer eski ve terkedilmiş mezar gördüyseniz, sevdikleriniz sizi terkedecek demektir. Yeni evlenmiş kadın için bu rüya, dul kalacağı anlamına gelir.Rüyada mezarlık görmek; işlenilen günahları telafi etmeye çalışmaya, mezarlıkta kendini ölmüş görmek veya ölüyü mezarlıktan kaçarken görmek; uzun ömürlü olmaya, bir ölüyü mezarlıkta ağlarken görmek; kötü haberlere veya ölünün imanı ile öldüğüne, ölüyü gülerken görmek; iyi ve temiz haberlere işarettir.

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Gecen gun aksam 8-11 arası uyuyup kaldım ve ruyamda 5-6 tane mezar taşları yeni olan ancak okulun biraz uzagına yapılmıs mezarlık gördüm ..
    "rüyada kabristan görmek, va'za, kur'an okumaya, aglamaya, ölümü hatirlamaya ve dünyadan alakayi kesmeye isarettir." diye yazıyor ancak ben kabristan degil açık bir alanda 5-6 tane mezarlık gördüm ..

"
    bazen de fesad ve helak edici ameller ile kendilerine zayiflik gelmis olanlarin yerlerine isarettir" yazıyor (sanki bu bana uyuyor)

Mezarlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mezarlıkta Satranç

Mezarlıkta Satranç

Farklı bir satranç denemesi buyurun... http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/tombchess.swf
  2. ilginç mezarlıklar

ilginç mezarlıklar

Dünyanın En İlginç Mezarlığı
  3. Mecusi Mezarlığı

Mecusi Mezarlığı

Rüyada görülen mecüsi mezarligi, içinde ölü varsa haram olan hazineye, eger içerisinde ölü yoksa, kötü bir eve yahut kendisine kötü bir kavmin iltica ettikleri kötü bir adama delalet eder.
  4. mezarlıkta yangın

mezarlıkta yangın

3 eylül 1997 mersin mezarligi orman tarafinda onlarca mezar yanmistir tarih 3 eylül 1997 mersin mezarligi orman tarafinda onlarca mezar yanmistir mezarlığı ALINTIDIR ...=> Mezarliktaki Yangin Su an 17 yasindayim ve olay bundan 3-4 sene evvel YASANMISTIR. O yaz en büyük zevkimiz arkadaslarla gece asagi inmek idi ve hemen hemen indigimiz her gece birbirimize korku hikayeleri...
  5. Adet Döneminde Mezarlığa Gidilirmi

Adet Döneminde Mezarlığa Gidilirmi

adet dönemi, regl, nasıl ibadet edilir, mezar siyareti yaplırmı, nelere dikkat edilmeli hakkında bilgiler sevgili melekler kadınların regl dönemlerinde ibadet edemezler diye bir kayıde yoktur amatabiki bazı şeyler haram kılınmıştır o dönemlerde peki kabir ziyaretleri yapılabilirmi? işte sorumuzun cevabı Kadınların Adet Dönemlerinde Mezarlığa Gitmelerinde Bir Sakınca Var Mıdır?...

Sayfayı Paylaş