gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Mortgage’de Vade ve Faiz Nasıl Belirlenir?

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

a)Vade ve faizler piyasada belirlenecek. b)Sabit faiz ve değişken faizli kredi imkânları sunulacak. c)Sistemden imarlı binalar yararlanabilecek. d)Proje ve inşaat safhasındaki konutlar da mortgage'e dahil olabilecek.
    e)Sistemde, gayrimenkulle ilgili yaş, semt, kredi vadesi gibi sınırlamalar olmayacak.
    f)Sisteme belli bir peşin para ile girilebilecek.
    g)Banka üç ay kredi taksitini ödeyemeyenin evini satma hakkına sahip olacak.
    h)Bankalar sözleşme yapmadan önce müşteriye bilgi formu verecek.
    i)Borcunun kalanını kapatmak isteyenler anapara artı yüzde 2 faiz ödeyece

Mortgage’de Vade ve Faiz Nasıl Belirlenir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vade

Vade

Altından kalkamayacağınız işlerin sorumluluğunu aldığınızı bu işlerin sonunda çok zor durumda kalacağınızı bildirir. Altından kalkamayacağınız işlerin sorumluluğunu aldığınızı bu işlerin sonunda çok zor durumda kalacağınızı bildirir.Rüyadaki vade gelecekle ilişkilidir.
  2. Faiz

Faiz

Faiz: Üretim faktörlerinden sermayenin elde ettiği getiridir. Diğer bir ifade ile paranın kullanım bedelidir
  3. SGK ve Vergide Gecikme Faizleri

SGK ve Vergide Gecikme Faizleri

sgk gecikme faizi orani sgk gecikme faizi hesaplama faiz hesaplama ssk faiz oranları Bu faiz oranları için İnsaf diyorum başkada bişey demiyorum. Aşağıdaki oranlara baktığınızda Sigortalı bir işçisi olan İşyeri oldu ya, ödemeyedi Sgk Primini, Vergisini vs..Bakın bakalım nasıl oranlar binince borçlarda alıp başını gidiyor. VERGİ BORÇLARI Vadesinde ödenmeyen vergi borçlarına 21 Nisan 2006...
  4. Fondöten Rengi Nasıl Belirlenir?

Fondöten Rengi Nasıl Belirlenir?

Her fondöten rengi her ciltle uyum içinde olmaz. Cildinize uygun olmayan fondötenler makyajın bitiş çizgisine yakın yerlerde kendilerini belli ederek güzelliğinize gölge düşürebilir. Fondöteni denerken yüzünüzün rengine en yakın yer olan bilek içlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca fondöten rengine karar vermeden önce mutlaka güneş ışığında da görmelisiniz, çünkü floresan ışık sizi...
  5. Cilt tipi nasıl belirlenir

Cilt tipi nasıl belirlenir

cilt tipi nasıl belirlenir, tespit edilir, çeşitleri, öğrenmek ve dahada dahası burada arkadaşlar Sağlıklı ve güzel bir cilt için bakım, bakım yapmak için de cilt tipini öğrenmek gerekir Melek'lerim. Peki cilt tipi nasıl tespit edilirmiş; buyrun bu makalemizde bilgi edinelim:) Güzellik salonu olan estetisyen arkdaşlarını cilt analizini kolayca yapabileceklerdir. Bir de salonu vegerkli...

Sayfayı Paylaş