Nivea stick kullananlar nasıl bir ürün?

N

Nivea stick

Forum Okuru
Nivea stick kullananlar nasıl bir ürün?

Nivea stick kullananlar melek kadınlar kulübü Nivea stick nasıl kullanılır forumda.​

Kızlar Nivea stick ürünü kullananlar var mı kokusu çok güzel diyorlar önerir misiniz acaba? Çok çeşitli ve kokusu güzelmiş ben eşim ve kendim için hangisini almalıyım? Nivea stick mi daha iyi yoksa Nivea roll on mu? Kızlar uzun süre çalıştığımız için parfümler filan dayanmıyor koltuk altı için çözüm arıyorum ben.

Merhabalar
Nivea stick ürünü ben de kullandım bir süre çok hoş kokusu var gerçekten normalde sadece bir tane ürününü kullandım ama harika kokuyordu uzun sürede aslında kötü kokuları engelliyor. Ama rolonla tanıştığımda stick almayı bıraktım ben. Açıkçası stick biraz sert olduğu için mumun tarzında olduğu için biraz beyazlık bırakıyordu koyu renkli kıyafetlerim de ama roll-on öyle değil Hem sürülmesi kolay öndeki yapmıyor. Ama dediğim gibi stick ürünleri de Nivea nın harika çok güzel kokan ürünleri var kullanabilirsiniz yani.

Bir de koltuk altında deodorant kullananlar var ama ben pek önermiyorum onlar da aynı şekilde hem kıyafetinize leke yapıyor hem de yakabiliyor terlediğiniz zaman özellikle bir yanma oluşuyor. Dilerseniz aşağıdaki konu bununla ilgili inceleyebilirsiniz. "Deodorant koltuk altını neden yakar sorun ne"

Geri