Omx gaz şurubu bebeğime verebilir miyim?

P

Poyrazjnannesi

Forum Okuru
Omx gaz şurubu bebeğime verebilir miyim?

Omx gaz şurup melek kadınlar kulübü omx gaz şurup fiyatı forumda.​

Arkadaşlar bebeğim 1 aylık ve çok aşırı gazı var. Gaz şurubu olarak omx gaz şurup çok iyiymiş ne dersiniz? Kullananlar var mı bunu? Omx gaz şurubu bitkisel galiba güvenle kullanabilir miyim alıp ezcaneden? Bir arkadaş da çocuğuna nurse harveys kullanmış o da bayağı iyiymiş hangisini önerirsiniz?

Merhabalar
Vallahi Allah kolaylık versin gazlı bir bebek çok zor gerçekten yaşadığım için biliyorum. Bazı önemli noktalar var aslında şurup öncesi bunları denemenizde fayda var. Özellikle bebeğinizi beslerken başını birisinden biraz yüksekte tutun karnını doyurduktan sonra hemen kaldırıp çıkmasını sağlayın. Arada bir bacaklarını karnına doğru hareket ettirin bu masaj onun gazını çıkarmasına yardımcı olacaktır. Eğer bebeğiniz de ciddi gaz problemi varsa kolik olacak kadar sıkıntılı ve çok ağlıyorsa doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derim. Nurse harveys ya da bu dediğiniz gaz şurubu evet bitkisel ve bebeğe belki zarar vermez ama doktora danışmadan kullanmamakta fayda var özellikle küçük bebek olduğu için sakıncalı olabilir. Omx gaz şurubu fiyatı da 19-20 lira kadar. İçeriği dediğimiz gibi bitkisel ve içeriğinde dere otu yağı, zencefil ekstresi, sodyum bikarbonat element çinkosu, fruktoz bulunmaktadır. Sizin bebeğiniz gibi durum yaşayanlar için aşağıdaki linki bırakıyorum. "Kolik nedenleri belirtileri ve tedavisi"

BEBEKLERDE GAZA EN İYİ GELEN ŞURUP HANGİSİ

Kızlar o vakitler Kıbras'tan kaçak geliyordu şimdi eczanelerde var Nurse Harweys öyle birşey di aşağıdaki konudan da yazmışlar bende şiddetle tavsiye ediyorum gaz sıkıntıları için hayatım

Geri