Tarot Falcınız geldii

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Tarot Falcınız geldii
Tarot falı baktırmak isteyenlere Tarot falı bakıyorum. Tarot falı baktıracaklar için bilgileri aşağıdan veriyorum.

Mesajınız saat 13.00'e kadar dikkate alınır.
Öğleden sonra bakım yapılmaz.
salı ve perşembe günleri uygun olduğum için sadece bu günlerde bakıyorum.
Gelen kişinin adı önemli değildir. Ama doğum tarihi kesinse yazabilir.

Dileğinizi yazıp bekleyiniz. Müsait olunca cevap verilecektir.
Android-icin-en-iyi-Tarot-karti-uygulamalari.jpg

Hayırlı olsun :) Ben şimdi baktırmak için ne yapacağım dileğim şu doğum tarihim bu bak mı diyeceğim nası olacak bir örnek verebilir misin @handanca

evet sadece gün ve ayı yeterlidir. Varsa bir sorun onuda alabilirim.
hatta ben bu şekilde bir bakım yapayım. Duygusal bir dönemde olduğunu gösteriyor kartlar. Nedense kulaklarını ve gçzlerinide kapatmışsın. Artık aynı şeyler monotonluk tak etmiş canına. Sana kart kalabalık ortamlara girmeni çevre değiştirmeni öneriyor. sakın hayatın akışına bırakma kendini toparlan. Hastalık varsa o konudada karamsar olduğunu görüyorum. geçmiş senin için yorucu olmuş Bu arada insanlarla arana duvar ördüğünü hissdiyorum. yanlış bir düşünce. Evet bunu yapma sebebin mutlaka vardır. Buda bazı olayların olumlu olmasını beklerken ters tepebilir. iş imkanı gibi bir teklif çıkıyor karşına öyleki bir yer değişikliği gibide görünüyor. 2024 senin için şans yılı olacak. Bunu sakın unutma. Yeni kazanç kapıları karşına çıkabilir. Birde farkındamısın bilmiyorum ama yakınında olan bir düşmanın var. içten pazarlıklı. Dikkatli temkinli olmanı öneririm. sevgiler:)

Allah vaaar gam yok hayatım napayım :) Umarım bu yıl güzel geçer. Düşman çok gülüm çoook :)

Geri