gebe
  1. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Öyle çæresizimki allahımm:(((

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında melisanur tarafından paylaşıldı.

Öyle çaresizim ki Rabbim, çarelere ermiyor aklım... Bir yüzüm solgunken, isyankar öbür yanım...
    Öğütleri masal gibi dinliyorum...
    Nasihatler ninni misali geliyor,
    başımı sallıyorum.. sanki anlamış gibi...
    Beni takipte ızdırap.. Peşimden gelir kabuslar...
    Kimsem yokmuş şu dünyada senden başka!..
    Merhametine uzatıyorum ellerimi...
    Senin rahmetinle yıkamak istiyorum kirli tövbelerimi..
    Dizginle çılgınlıklarımı...affet günahlarımı..
    Ey affetmeyi seven Rabbim, sil göz yaşlarımı..
    Sen teselli et beni, serinlik sun şu bağrıma...
    Vardır bunda da bir hayır..
    Hayırlı kederlerimi sen sevdir bana!..
    Tıpkı geceye saçılan yıldızlar gibi,
    ömrüme ışık olsun, sıkıntı anlarımda ettiğim dualar..
    Hüzünlerde olgunlaştır beni..
    Cahilim çok cahilim..
    Sen yolum ol! Sen sonum ol!
    Sen tut elimden, sana giden yollarda nurum ol!
    Dağlar kadar günahlarıma,
    bir avuç tövbe kırıntısı getirdim...
    Sen derman ol şu volkanlarıma...
    Sensiz bir yürek ne kadar boş!..
    Affeyle Ya Rabbel alemin...
    Amin....

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Öyle çæresizimki allahımm:(((
    emeğine sağlık melisanur

Öyle çæresizimki allahımm:((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **canım yanıyo allahımm**

**canım yanıyo allahımm**

canım yanıyo Canım yanıyor ALLAHIM... Canım yanıyor içimde ince bir sızı nedenini bilmiyorum... Adı sensizlik belki Yada ulaşamamak,ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde,secdedeyken başka yerde olmak... Yönelememek Sana içten bir aşkla... Canım yanıyor ya RABBEL ALEMİN Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor YA ERHAMERRAHİMİN Adını koyamadığım,...
  2. Tamamı ödenmiştir

Tamamı ödenmiştir

Kucuk cocuk bir aksam mutfakta yemek yapan annesine gelir ve ona uzerine birseyler yazdigi bir kagit parcasi uzatir. Annesi ellerini onlugune kuruladiktan sonra kagitta yazili olanlari okur. Soyle yazmaktadir: cimleri bictigim icin: 5 Dolar bu hafta odami temizledigim icin: 1 Dolar senin icin markete gittigim icin: 0,5 Dolar sen alisverise gittiginde kucuk kardesime baktigim icin: 0,25 Dolar...
  3. önce kendin...

önce kendin...

Kimi istersen onu sec ama önce kendini sec ! kendin icin yasa, kendin icin sev, kendin icin asik ol. kendini begen ve kendini dinle her zaman. ancak o zaman bulabilirsin mutlulugun formülünü. Düsün ki cok seviyorsun dans etmeyi. ruhunu doyuruyorsun ve hayatinin vazgecilmezleri arasinda. öyleyse dans et, durma. kimsenin seni engellemesine izin verme. sirf baskalari mutlu olacak diye...
  4. İşte Öyleyim...

İşte Öyleyim...

Sorma bana sensizliği...sorma bana sessizliği... Anlatamam kii...Yaşamadın ki sen ...anlayamazsın ki... Seni görmediğim günler bir çakır diken büyüyor göz bebeklerimde Bir çocuk ağlaması başlıyor, kulaklarımda uzun uzun Ellerim bir yerlere yapışıyor, kurtaramıyorum Ya ayaklarım, o benim zavallı ayaklarım Öyle şaşkın, öyle kararsız, öyle çaresiz ki Seni görmediğim günler...
  5. Öyle.....

Öyle.....

gecenin bir yarisi bir kitabin orta yerinden baslamakgibiydi seninle birlikte olabilmek... Basini anlamadan sona yaklasmak, sonunu okuyamadan uyuyakalmak, ...Ve uyandiginda kaldigin sayfayi karistirmak.. Iste böyle biseydi seni yasamak, Yarim yamalak... Bende susuyorum sevgimi saklayip icimde... Duyuyorsun degilmi suskunlugum nasilda haykiriyor... Susarak sevgisini ilan eden cok var...

Sayfayı Paylaş