Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistr)

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında asi&mavi tarafından paylaşıldı.

1. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye

patates diyeti patates diyeti yaptım yapan varmı yapanlar ile zayıflayanlar eveettttt arkadaşlar sizinle patates diyetini paylaşmak istedim kendim denedim hatta su anda bile bu konuyu acarken patates yiyorum bugün 7.günüm diet bitio 4 kilo werdim ama laf aramızda diette kaçamak çok yaptm eğer yapmasaydım 5-6 kilo werirdim:D yalnız baştan söleyeyim patates war ben bu dieti yapabilirim die sewinmein gerçekten zorlanıo insan ben sahsen artk patatesten pek hoşlanmıorm sadece diet amaclı görmek istiorm soframda...eger sabredip 1 hafta dayanabilirseniz 4-5 kiloyu garantilersiniz ha bu arada spor yapmadım pek sewmemde:D ama su içmeye dikkat edin çoğu sitede war bu diyet bende denedim hadi bakalım Allah yardımcınız olsn :laugh:

[​IMG] Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır.
    PATATES DİYETİ

Hedef kilo : Haftada ortalama 5 - 6 kilo verebilirsiniz
    Hedef kalori : 600 Kcal
    Günlük Menüler
    1. Gün
    Sabah: 2 orta boy patates (haşlanmış) Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
    Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

2. Gün
    Akşam: 2 orta boy patates (haşlanmış)

3. Gün
    Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

4. Gün
    Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
    Akşam: 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. Gün
    Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 2 mandalina
    Akşam: 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. Gün
    Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 1 portakal
    Akşam: 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. Gün
    Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
    Akşam: 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

nurrrr bunu beğendi.
  2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye

mutlaka deneyeceğim 6 kilo fazlam var ama anlamadığım 3 gün patates dışında bişey yokmu

3. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye

yok canım malesef zaten zor olan kısım o günler ha bu arada orda bonfile balık but falan varya farklı farklı ben onlarda sadece but yedim sonuçta herkesin bütcesi farklı illaki orda yazanı alıp yemek zorunda deilsin yabi harfiyen uygularsan eminim daha etkili olcaktr

4. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye

ha bu arada bugün son günüm ya bu diette bigün arar werip başka bi diete geçmeyi düşünüorm bide onu denicem eğer faydası olursa tekrarherkesle paylasırım o da 5 günlük bi diet zaten:D:D

5. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye

güzel bir diyet mönüsü uygulayacağım arşivimde saklıyorum

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye

ben sevdim bugun baslayacam bakalım yapabilecekmiyim

7. işe yarar umarım benimde 5 kilo fazlam var spor da yapıyorum inşallah başarırım

8. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye

inş basarırsınız ama pes etmein ilk gün zorlanabilirsiniz...kolay gelsin

9. ya bişi daha sonradan tekrar kilo aldırırmı aceb ? öyle olursa hiç uğraşmayım :(

10. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye

bırakır bırakmaz saldırmazsan yemeklere almazsın canım zaten insan o kadar gün patates yiyince bi tuhaf oluo baska sey yiyesi gelmiyor ben almadım sende almazsın inş...

11. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

anam ciddende patates diyetiymis bu yaa :S:S:S

12. su.ay

su.ay Yeni Üye

ayyy 3 günü atlatabilirsen iyi yani. bende denemek istiyorum.bakalım kaç gün yapabileceğim.

13. saol canım aydınlattığın için ban pek zor gelmiyor ya ikinci günüm :)

14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Patatesi severim aslında ama bilmem ki nasıl olur sadece patatesle :)Deneyebilirim ama yine de teşekkürler paylaştığın için...

15. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye

rica ederim kızlar..deneyenler sonucları yazarlarsa yapmak isteyenler icinde faydalı olur diye düşünüyorum :D

Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistr) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Okinawa Diyeti ile Bir Haftada 2 Kilo Verin

okinawa diyeti okinava diyeti Biz de Okinawa sakinlerinin beslenme prensiplerine sayanarak size, 1200 kalorilik lezzetli ve hafif bir diyet hazırladık. Bu diyetin en önemli özelliği, kilo vermeyi en sağlıklı biçimde sağlaması. Yani, diğer diyetlerde olduğu gibi kilolarla birlikte sağlığınızı da kaybetmeniz gibi bir risk söz konusu değil! Kısacası “Okinawa diyeti1 sayesinde hem sağlıklı...
  2. Patates diyetiyle bir haftada 3 kilo verin

Patatesin hep şişmanlattığı söylenir. Kalorisinin yüksek olduğu düşünülür ve diyet listelerinden uzak tutulur. Oysa patates vücut için gerekli birçok mineral içeriyor. Bu nedenle beslenme programından çıkartılmaması gerekiyor. Hazırladığımız patates diyeti ile 1 haftada rahatlıkla 3- 5 kilo verebilirsiniz. 1. GÜN Sabah: Kahve ya da çay 2 dilim kepekli ekmek diyet margarin domates yeşil...
  3. Ayırma diyeti Hedef: Haftada 3-4 kilo.

Ayırma diyeti Hedef: Haftada 3-4 kilo. Günlük kalori: 1100 Kcal Bu diyet en fazla 7 gün boyunca uygulanabilecek bir şok diyettir. Protein ve meyve ağırlıklı olan bu diyette şeker, karbonhidrat ve yağlar tamamen yasak. 7 gün boyunca sabah ve öğle yemeği aynı. Su, soda, şekersiz çay-kahve, ıhlamur, diyet kola içebilirsiniz. Bu diyetin günlük menüleri: 1.GÜN # Sabah : ½ kg meyve # Öğle...
  4. Karpuz Diyeti ile 1 haftada 5 kilo verin

karpuz diyeti karpuz diyeti kaç kilo verdirir ile kaç kilo verilir 1 dilim kac gram dıyetı Yazın en kolay bulunan meyvesi karpuz o zaman napıcaz bu yaz karpuz yiyerek zayıflıyacağız... Ama herşey gibi karpuzunda fazlası zararlı kararında ve diyet listesindekilere uyarak karpuzu yerseniz yaz bitmeden manken gibi olabilirsiniz melekitoşlarım :tik: 7 günde 5 kilo 1.GÜN Sabah 2 bardak su , 1...
  5. 1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

bir haftada 5 kilo verdiren diyet 1 haftada 5 kilo verdiren diyet bir 8 7 Kadinlar arasinda lahana çorbasi olarak anilan bu sebze çorbali diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor melekler...Yalniz bu diyeti yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var; kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalisiniz. Acil olarak zayıflamam kilo vermem gerek...
  6. Haftada 3 kilo verdiren salata diyeti

Ünlü Diyetisyen Aşkın Yüksel'in hazırladığı bir diyet uygulamasından bahsedeceğiz bu yazımızda. Sevgili Melek'ler, bu diyet haftada 3 kilo verditiyor ve tüm öğünleri salatalardan oluşuyor. Haliyle adıda salatada diyeti oluyor :D:D 5 öğün olarak planlanan diyette salataları farklılaştırabilirsiniz. Birinci gün Sabah 75 gram siyah üzüm, 120 gram kavun ve yarım papayadan oluşan bir meyve...
  7. 2 haftada 15 kilo verdirten İsveç Diyeti

isveç diyeti 15 günde 15 kilo verdiren diyet 2 haftada 20 kilo verdiren diyet Evet Melek'ler, konu başlığını doğru okudunuz :) 2 haftada 15 kilo verdirten bir diyetten bahsedeceğiz bu yazımızda :) Bu diyetin adı İsveç diyeti Melek'lerim :) Sürekli olarak farklı diyet programları deneyip başarılı olamamaktan mı şikâyetçisiniz? Veya güç-bela verdiğiniz birkaç kiloyu kısa zamanda geri...
  8. 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti Denemeye Hazır mısınız?

Patates Diyeti İle Zayıflama Patates Diyeti Menüsü 1 haftada 5 kilo verdiren diyet Fazla kilolarınızdan kurtulmak için her şeyi denemeye hazırsanız, düşük kalorili diyetlerle vücudunuza şok etkisi yapın. Sabah, öğle ve akşam patates destekli menü ile zayıflayın. Patates diyet sayesinde aldığınız günlük kalori miktarı 600 kcal civarında olacaktır. Düşük kalorili bu diyeti vücut dengenizi...
  9. Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti!

Bu sayfa; Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların her zaman kilolarıyla başları derttedir. Hele de sürekli göz önünde olan ünlüler için kilo bir kabustur. Bunun için sık sık diyet listeleriyle gündeme gelen ve her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda olan ünlülerden Megan Fox'un haftada 5 kilo verdiren diyetiyle...
  10. 3 Haftada 5 Kilo Verebileceğiniz Yaz Diyeti

3 haftada 5 kilo 3 haftada 5 kilo yaz diyeti yaz diyeti Sevgili melekler, tatil sezonu açıldı. Artık ince kıyafetlerin, mayoların, bikinilerin tam zamanı. Ama o da ne? Birkaç kilo fazlanız mı var? Endişe etmeyin bu birkaç kilo fazlalığı gayet sağlıklı bir şekilde beslenerek aşağıdaki yaz diyetiyle kolayca verebilirsiniz. (Unutmayın, diyet öncesi mutlaka doktorunuza danışın.) Bu diyetle 3...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. patates dıyetı

,
  2. patates detoksu

,
  3. patates diyeti ile zayıflayanlar

,
  4. haslanmis patates diyeti,
  5. patates diyeti yapan varmı,
  6. patatesle diyet,
  7. papates diyeti,