gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Picasso Vs. Velàzquez (Meşhur İkili - Las Meninas)

Konu, 'Yabancı Ressamlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

picasso las meninas las meninas [​IMG] Velàzquez - las meninas (1656)

Picasso - las meninas (1957)

Picasso Vs. Velàzquez (Meşhur İkili - Las Meninas) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meninas ve Picasso - Farklı bir ders

Meninas ve Picasso - Farklı bir ders

Meninas ve Picasso ODTÜ İşletme’ nin deli ama çok bilge, hem en sevilen hem en nefret edilen profesörü Muhan Hocanın Strateji Yönetimi dersinin ilk sınıfı öğretim üyelerinin bile katılımıyla geçer ki her senesi ayrı ilginçtir. Derslerinden birinden bir anekdot: Muhan Soysal tepegöze bir Picasso resmi koyar. Herkes bakar bakar ama tarzı zaten kubik olan sürrealist resimde sanatla fazla...
  2. Picasso pablo 15 eser

Picasso pablo 15 eser

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Pablo Picasso

Pablo Picasso

picasso pıcasso 20 yüzyil sanat tarihine baktigimizda karsimiza devamli Pablo Picasso isminin ciktigini görürüz. Sanatci gerek ressam, gerek heykeltras, gerekse de grafiker olarak yaraticiligi ve yenilik arayislari ile kendi zamaninda yasamis olan sanatcilarin devamli bir adim ilerisinde olmayi basarmis, fakat bu cok yönlülügün yaninda zamaninin en cok elestirilen sanatcisi olmustur. Pablo...
  4. Meşhur

Meşhur

Rüyada meşhur birisini gören kimse geleceğini rahat ve bolluk içinde yaşar demektir. Rüyada meşhur birisini gören kimse geleceğini rahat ve bolluk içinde yaşar demektir
  5. İkili Avatarlar

İkili Avatarlar

ikili avatarlar Neden bilmiyorum ama ben kullanmasam da bu tür avatarları çok seviyorum.Fotoğrafçılığa olan aşkımı körüklüyorlar. :) Bakalım siz de beğenecek misiniz meleklerim..

Sayfayı Paylaş