gebe
  1. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Dereotu Mucizesi!

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında simeli tarafından paylaşıldı.

Dereotu ; Tiroidin hızlı ya da az çalışması durumunda dereotu çok etkilidir.Zayıflamak ve zayıf kalmak istiyorsanız İbrahim Saraç oğlunun önerilerini uygulayın 3 ay boyunca bir yemek kaşığı dereotu sabah, öğle ve akşam öğünlerinden 15 dakika önce tüketilecek. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarını bırakan hastaların oranı yüzde 90’dır.

Dereotu zayıflama mucizesi: Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusuna fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Dereotu Mucizesi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prof. Dr. Tevfik Dalgıç

Prof. Dr. Tevfik Dalgıç

Profesor Dr. Tevfik Dalgic Teksas Universitesi-Dallas Isletme Fakultesi, Organizasyon, Strateji ve Uluslararasi Isletmecilik Bolumu Ogretim Uyesi Teksas, ABD 1944 yilinda Nevsehir'de dogdu. Nevsehir Lisesi Fen Kolunu bitirdikten sonra Orta Dogu Teknik Universitesi Isletmecilik Bolumunden mezun oldu. Askerligini yedek subay olarak Jandarma Genel Komutanligi Basin ve Halka Iliskiler Bolumde...
  2. Prof. Dr. Baymirza Hayit

Prof. Dr. Baymirza Hayit

Prof. Dr. Baymirza Hayit (1917 - .... ) Baymirza Hayit, Özbekistan'ın Fergana vadisi, Namangan vilayetinin, Yargorgan köyünde 17 Aralık 1917'de doğdu. Annesinin adı Rabiya, babasının adı Hayit Mirza Mahmutmirzaoğlu'dur. Dokuz çocuklu çiftçi bir ailenin çocuğu olan Baymirza Hayit Özbek Türkleri'nden olup, çocukluk yılları hayatında derin akisler bırakacak olan Sovyet kızılordu milislerinin...
  3. Prof. Dr. Bahaeddin Yediyıldız

Prof. Dr. Bahaeddin Yediyıldız

Prof. Dr. Bahaeddin Yediyıldız (1945 - .... ) Doğum Yeri ve Yılı : Kabataş, Ordu – 1945. Halen Bulunduğu Görev: TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Eğitim-Öğretim: - İlköğretim (Merkez İlkokulu, Gölköy, Ordu), 1956 -Ortaöğretim (Gölköy Merkez Ortaokulu, Ordu Lisesi), 1963 -Lisans , Ankara Üniversitesi, 1967 -Sosyal Tarih Doktorası, Université de Paris...
  4. Prof. Dr. İonna Kuçuradi

Prof. Dr. İonna Kuçuradi

Prof. Dr. İonna Kuçuradi Değer felsefesini temel alan bir yaklaşımın öne çıkmasını sağlayan Kuçuradi, 4 Ekim 1936'da İstanbulda doğdu. İlköğrenimini İstanbul Merkez Rum Ortaokulu'nda, ortaöğrenimini ise Zapyon Rum Kız Lisesi'nde yaptı. 1954'te girdiği İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü'nden 1959 yılında mezun oldu. Aynı yıl Takiyettin Mengüşoğlu'nun asistanı olarak bu bölümde göreve...
  5. Prof. Dr. Halil İnalcık

Prof. Dr. Halil İnalcık

Prof. Dr. Halil İnalcık (1916 - .... ) Dünyaca ünlü tarihçimiz Halil İnalcık, 26 Mayıs 1916’da İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluğu hep savaş yıllarında geçen İnalcık, 1924 yılında, ailesiyle birlikte Ankara’ya yerleşti ve ilkokulu burada, Gazi İlkokulu’nda bitirdi. Babası Seyit bey ailesini bırakıp Mısır’a yerleştiği için Halil İnalcık’ı annesi büyüttü. Ortaokulda yatılı olarak Sivas...

Sayfayı Paylaş