gebe
  1. belalimbelalim

belalimbelalim Forum Okuru

Ruyami acil yorumlarmisiniz

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında belalimbelalim tarafından paylaşıldı.

Ruyamda kayinbabam ve bir televizyon programinda yarisan bir erkek yarismaci duran bir otobusun icinde sohbet ediyorlar. otobuste sadece ikisi var. Soforu goremiyorum. Ben ve bir bayan yarismaci o anda disaridayiz ve otobuse binmeye calisiyoruz.bayan yarismaci binerken ben hemen onun arkasindan binecegim esnada bir tabelada uc sayisini goruyorum ve bir kurt tarafindan pantalonumdan tutuluyorum.

Ruyami acil yorumlarmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ruyami yorumlayabilirmisiniz ??

ruyami yorumlayabilirmisiniz ??

ben ayni ruyayi 4defa gorum uzerimde asiri beyaz bi gelinlik vardi evleniyordum birisyle ama cok mutluyduk ikimizde birisindede yine ayni kisiyi ayni gelinlikte yagmurun altinda elimde kirmizi bi gülle bekliyordum ama gelmedi yagmur damlasi gelinligimin uzerine düsüyordu ama gelinligim hic kirlenmiyordu sonra yürümeye basladim yagmur altinda gelinligim yerde sürünüyordu ama kirlenmiyordu öyle...
  2. Ruyami Yorumlar misiniz?

Ruyami Yorumlar misiniz?

rüyamı yorumla rüyamı yorumlarmısınız rüyanı yorumlat rüyanı yaz yorumunu al yaz tabiri çıksın Merhaba melekler aranizda ruya yorumlayanlariniz varsa lutfen yorumlarinizi bekliyorum.. Ruyamda sik sik esimin benden once evlenip ayrildigini ben ikinci esi oldugumu goruyorum...Bu gecede yine kayinvalidem esim gorumcem bizde konusurken gorumcem esime akillanmadinmi daha bu ikinci evliligin diyo...
  3. melekler rüyami yorumlarmisiniz

melekler rüyami yorumlarmisiniz

rüyamda hamilemisim ve doguma giriyorum cok rahat ve kolay bi sekilde yavrumu kollarima aliyorum neyse eve geliyorum annem yatagi hazirlamis beni yatiriyorlar emzirmek istiyorum sol gögsümü veriyorum hemen aliyor emiyor cok seviniyorum aldigi icin (ilkinde cok zorlanmistim rüyama bile yansimis:) ) yatiriyorum uyuyor ve aglamiyor diyorum bu cocuk hic acikmiyormu acaba sisemi versem ama...
  4. Acil

Acil

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır Tlfn: 0532 616 8370 0532 166 4623
  5. acil..

acil..

yardım edin adetim gecikti 2 test yaptım biri silik diğeri negatif hamilemiyim

Sayfayı Paylaş