Rüyamda kayınbabamı gördüm bu ne demek ?

B

belalimbelalim

Forum Okuru
Rüyamda kayınbabamı gördüm bu ne demek ?

Rüyamda kayınbabamı gördüm anlamı nedir ne demektir bu ne demek kızlar ?​

Ruyamda kayinbabam ve bir televizyon programinda yarisan bir erkek yarismaci duran bir otobusun icinde sohbet ediyorlar. otobuste sadece ikisi var. Soforu goremiyorum. Ben ve bir bayan yarismaci o anda disaridayiz ve otobuse binmeye calisiyoruz.bayan yarismaci binerken ben hemen onun arkasindan binecegim esnada bir tabelada uc sayisini goruyorum ve bir kurt tarafindan pantalonumdan tutuluyorum.

Selamlar hayatım tam yazmamışsın ama acaba kayınbabanız öldü mü onu bilemiyorum ben tersten yazmaya başlayayım. Rüyada kurt görmek cesarete asalete karşılık geliyor. Genel kanı kurt görmenin son derece iyi bir şey olduğu yönünde hayatım tüm sitelerde ve rüya yorumcularında böyle yazıyor. Ayrıca rüyasında kurt gören kişinin çevresinde sevileceği ve son derece başarılı olacağı da genel kanı ve bilgiler içerisinde yer alıyor.

Rüyada otobüs gören kişi yakın zamanda bir yolculuğa başka bir yere ziyarete gideceği söylenenler arasında. Kayınbabanızı ölmüş mü ölmemiş mi yazmadığınız için bir şey diyemiyorum.

Rüyada 3 üç sayısı görmek : Bunu görmeniz gerçekten güzel, rüyada üç görmek önünüzde bereketli yılların olacağına işaret ediyor.

Son düzenleme:
Geri