Saç açıcı yüze değince ne olur yüzümün yanması nasıl geçer?

C

Cesica88

Forum Okuru
Saç açıcı yüze değince ne olur yüzümün yanması nasıl geçer?

Saç açıcı yüze sürülürmü kadınlar kulübü saç açıcı yüzümü yaktı forumda.​

Ya kızlar saçlarıma açıcı sürdüm yüzüme de değdi de acayip yandı galiba yüzüm. Su ile filan yıkadım ama alerji mi yaptı zarar mı verdi anlamadım. Saç açıcı yüze sürülür mü bir zararı olur mu arkadaşlar. Acil ne yapabilirim yüzüme? Yüzümde yanma hissediyorum ne zaman geçer?

Merhabalar
Oksidasyon kremi yani saç açıcı yüze sürmek çok zararlı nette bazı yorumlar gördüm de şoka girdim resmen bazıları yüzündeki siyah tüylerin rengini açmak için saç açıcı kullanabilir miyiz diye sormuşlar ama kesinlikle bu yanlış bir davranış elbette. Saç açıcı yüze sürülmez kesinlikle.

Eğer yüzünüze de değdi ise mutlaka bol su ile yıkayın. Yanma durumu artarsa uzman doktora görünmenizde fayda var. Evde saç boyarken bile ne kadar gözleri yakıyor o kimyasallar aman diyeyim yüzünüze filan bilerek ya da bilmeyerek sürmeye kalkmayın. Evde silverdin varsa sürebilirsin ama göz etrafına sürmemeye çalış ama eğer yanma devam ederse mutlaka doktora git.

Dilerseniz aşağıdaki linki de inceleyebilirsiniz yazımızın başlığı "doğal yöntemlerle saç rengi nasıl açılır" merak edenler için paylaşmak istedim.

Geri