Şişman erkeklere nasıl saç modelleri gider?

• Konbuyu başlatan Gkhnsvde
  • Başlangıç tarihi
G

Gkhnsvde

Forum Okuru
Şişman erkeklere nasıl saç modelleri gider?

Şişman erkeklere yakışan saç modelleri melek kadınlar kulübü şişman erkekler için saç modelleri forum'da.​

Merhaba kızlar benim eşim şişman yüzü de gösteriyor şişman olduğunu şişman erkeklere yakışan saç modelleri nelerdir tavsiyelerde bulunabilir misiniz çünkü her saç modeli şişman erkekleri yakışmıyor nasıl bir saç modeli yapması gerekir sizce? Saçları çok gür ve çok fazla saçı var aslında sadece model vermek gerekiyor biraz.

Merhabalar
Ne kadar gür ve güzel saçlarınız olursa olsun yüz tipinize ve yüz hatlarınıza uygun şekil veremediğiniz taktirde uygun bir görünüm elde edemeyeceksiniz. Dilerseniz trend olan ve şişman erkekler için saç modellerini sizler için araştırdık ve hemen bunları paylaşmak istiyorum. İnce bir saça sahipseniz çok kısa saç kesimi yapabilirsiniz ama burada da eğer tombul bir yüz tipine sahipseniz kafanız kabak gibi ortaya çıkacaktır haliyle ben çok kısa saç tipine şişman erkeklerde karşıyım. Hem saçınızı dolgun gösterip Hem biraz da sakalla bunu kombine ederseniz yüzünüz daha ufak görüneceğini düşünüyorum ben yani aşağıdaki model gibi.

10-contemporary-haircuts-3.jpg

Biraz saçlarda aklık varsa özellikle şu aşağıdaki saç modelini sizin için öneriyorum biraz şişmanlık biraz saçlarda beyazlık olan kişiler geriye taranmış sakallı bu aşağıdaki saç modelini tercih edebilirler.

images (8).jpeg

Yine eğer daha ağır başlı iş adamı havasında bir saç modeli tercih edecekseniz dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz tıpkı aşağıdaki model gibi. Şişman erkeklere de çok yakışacaktır ayrıca tabii ki kirli sakal da olmazsa olmaz.

images (10).jpeg

Peki yüz tipinize göre hangi saç modeli size gider bunu bilmiyorsanız eğer aşağıdaki yazımızın linkini inceleyebilirsiniz. "Hangi yüz şekline hangi saç modeli gider"

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri