gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Siz ve Anneniz

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Anneniz hayattaysa onun değerini çok iyi bilin.O hiç bişeyle tarif edilemz.Öyle değerli öyle tatlı bişeydirki.Ah annecim seni çok seviyorum iyiki varsın.Allah kimsenin annesini başından eksik etmesin.

Siz ve Anneniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Size anne diyebilir miyim

Size anne diyebilir miyim

ünlü oyuncularımızdan İpek Tenolcay her şekilde anne oldu iyi kötü sevecen fedakar acımasız...... işte İpek Tenolcay....... KADERİ ANNEYİ OYNAMAK EKRANLARDA ANNE ROLÜNDE GÖZÜKEN İPEK TENOLCAY, FARKLI KARAKTERLİ ANNELERİ OYNADIĞINI SÖYLEDİ. Son yıllarda oynadığı tüm dizilerde anne rolüyle kamera karşısına geçen İpek Tenolcay, 'On sene önce bile orta yaşlı anneyi oynuyordum. Ama her dizide...
  2. Sizin Hiç Anneniz ÖLdü Mü ?

Sizin Hiç Anneniz ÖLdü Mü ?

Kalk anam kalk Allah aşkına kalk bak mevsim umut mevsimi papatya mevsimi gül mevsimi mevsim bahar dağlar kar suların coşup taştığı zamandır... Kalk yarasına merhem olduğum kalk ben geldim uyan da bir bak yatma öyle sessiz öyle nefessiz n’olur yatma öyle çaresiz aç gözlerini yaşadığını bileyim gülersen güleyim ağlarsan gözyaşını sileyim oynat kirpiklerini bulutlar uçsun...
  3. Annenizin Burcu ve Siz..?

Annenizin Burcu ve Siz..?

anne bebek burç uyumu anne çocuk burç uyumu bebek uyumları Astrolojiye göre annenizin burcu ve sizin burcunuz arasında bazı bağlantılar ve özellikler olabiliyormuş şimdi annesinin burcunu bilmeyenler hemen öğrenip ona göre sizin ve annenizin burcunu karşılaştırıyorsunuz:tik: Anne Boğa Burcu İse... Tutucu kuralcı ve koruyucu. Çocuğu Koç: Anlayış orta düzeyde; anne çocuğunu yeterince...
  4. Annenizin burcu ve sizin burcunuz

Annenizin burcu ve sizin burcunuz

anne ve çocuk resimleri anne çocuk resimleri ve cocuk Annelerimiz onlar bizim en kutsal varlıklarımızdır.Annemizin değerini sanki anne olunca daha iyi anlıyoruz:DPeki hiç düşündünüzmü annemin burcu neydi diye:DEğer annenizin burcunu bilmiyorsanız hemen sorun ve kendi burcunuzla eşleştirin:ehi: Annenizin burcu ve sizin burcunuz Anne Koç Burcu ise... Aktif, güç verici, heyecanlı ve...
  5. Siz nasıl bir annesiniz?

Siz nasıl bir annesiniz?

nasıl bir anneyim, test, bilgiler, iyi bir anne olmak istiyorsanız, burada ki bilgiler sizin için gelsin arkadaşlar Annelik, yeryüzüdende ki en kutsal sorumluluktur. Henüz anne olmamış olsamda, kendi annemden ve bizleri büyütürken, gösterdiği fedakarlıktan ve çektiklerinden biliyorum ki, annelik zor ve kutsaldır... Peki siz nasıl bir anne modelisiniz Melek'ler; buyrun test edelim:) Bu...

Sayfayı Paylaş