gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tarlusal

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ya ben adet olmuyorum diye doktorum bana tarlusal ilacından verdi şimdi sorularımı sormak istiyorum. Bu tarlusal gebeliğe engel mi ve çocuğu düşürür mü bağzı yerlerde cçocuğu istemeyen kadınların bunu kullandığını yazdıklarını okudm. Artı bu ilacı kullandıktan ne kadar süre sonra regl olabiliyoruz. Hepsini bitirmemiz gerekiyor mu lütfen yazar mısınız ?=

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli misafirimiz. Öncelikle tarlusal, adet olamamış kadınların adetlerini düzenlemek üzere doktorlar tarafından kullandırılan bir ilaçtır. Bu ilacın kullanımında kullandıktan hemen sonra adet olabileceğiniz gibi, doktorun size verdiği bir kut ilacı bitirdikten 10 sonra da adet olabilirsiniz. Bu durum kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Gebeliğe engel değildir. Çocuk düşürme olayınada etkisi olduğunu düşünmüyorum.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cocugu nasıl düsürmez ya ilacın recetesinde hamilerler kesinlikle kullanmasın diyor ayrıca adet olan bir insan nasıl hamile kalsın o gün eczanede bu ilac ne ise yarıyor diye sordugumda adet düzenleyici adet olmayı saglıyor ve istemsiz hamileliklerede yarıor dendi

4. bebe333333

bebe333333 Forum Okuru

tarlusalı aç karnına mı tok karnına mı içmeliyiz

tarlusal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Ben bekar bir kızım sürekli adetim gecikiyo doktor bu ilacı verdi kullanıyorum.10gün içinde olursan adetinin 3günü gel dedi 10 günde olmazsan gene gel dedi neye karar verilir kullananların fikrine ihtiyacım var:hail::hail:
  2. Tarlusal Nedir?Niçin kullanılır?

Tarlusal Nedir?Niçin kullanılır?

bu konu;tarlusal hap ne işe yarar,tarlusal gebeliği önlermi hakkında bilgiler vermektedir Tarlusal adet düzensizliği, adet yokluğu veya anormal rahim kanamaları gibi durumların tedavisinde kullanılır.Ziyaretçilerimiz tarafından tarlusal hapla ilgili en çok merak edilen konulardan biride,tarlusalın gebeliği önleyici etkisi varmı,tarlusalla düşük yapılırmı?Gibi sorular geliyor.Tarlusal ilac...
  3. tarlusalla düşük yapılırmı

tarlusalla düşük yapılırmı

merhaba ben henüz çok yeni hamileyim,tarlusalla bebeği düşürebilirmiyim?
  4. Tarlusal gebe kalmayı engellermi ?

Tarlusal gebe kalmayı engellermi ?

Tarlusal kadınlar için adet söktürücü olarak kullanılan bir ilaçtır. Yani normalde olması gereken adet kanamasının başlamaması durumunda, yapılan testler sonucunda herhangi bir şekilde gebelik tespit edilmezse, adet kanamasının başlaması için kullanılmaktadır. Kadınlar arasında oldukça yaygın bir yanılgı ise Tarlusal adı adet söktürücünün gebeliği engellediğidir. Genellikle tarlusal gebeliği...
  5. Tarlusal  kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Tarlusal kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Tarlusal progestana benzer etkiler gösteren, doğal olarak vücutta üretilen cinsiyet hormonu ilacıdır.Genellikle adet düzensizliği çeken ,adet olamayan yada aşırı kanaması olan hastalarda kullanılır.Ayrıca rahim kanseri,böbrek teki kötü huylu tümörlerin tedavisinde ,menepoz döneminde tarlusal kullanılmaktadır.Tarlusal ile ilgili bilgileri verdik şimdi bize yöneltilen sorulara değinelim.....

Sayfayı Paylaş