Tek kişilik başlıklı baza alacağım önerileri bekliyorum

• Konbuyu başlatan mltmfd
  • Başlangıç tarihi
M

mltmfd

Forum Okuru
Tek kişilik başlıklı baza alacağım önerileri bekliyorum

Tek kişilik başlıklı baza melek kadınlar kulubü tek kişilik başlıklı baza fiyatları forum'da.​

Arkadaşlarım önerilere ihtiyacım var. Çocuğum artık 6 yaşında karyolasından çıkmasını büyük bir baza almayı düşünüyorum. Sizlerin fikirleri nedir bu konuda? Yani aldığım baza epey gitsin istiyorum hemen değişim yapamam çünkü. Tek kişilik başlıklı baza fiyatları nedir nereden alabilirim en uygun nerede vardır fikir verirseniz sevinirim?

Merhabalar
Çocuklar olunca çok masraf oluyor değil mi? Valla bu pahalılıkta biz de iki tane bakmaya çalışıyoruz ki daha fazla olanlara Allah kuvvet versin. Elbette Allah sağlık versin tüm evlatlarımıza var olsunlar da alırız ne yapalım biz. Şimdi konunuza gelecek olursak. Tek kişilik başlıklı baza olarak ben de 3 yıl önce çilekten almıştım bazalı başlıklı yatak. Altında kasası da var işte her şey koyabiliyoruz bir dolabın alabileceği şeyleri alıyor yani. Baza kurtarıcı bence sade karyoladansa. Başlığı da çocuklara uygun alırsanız çok çok sevinirler üstelik. Şuan fiyatlar artmış durumda epey dolardan mütevellit ama iyice araştırmak lazım letgoya filan da bakın ya da ikinci el mağazalarına sıfır ürünler olabiliyor bazen. Hepsiburada, trendyol gibi sitelerden de bakabilirsiniz.

Baza alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda aşağıya da bir yazı bırakmak istiyorum. Baza alacaklar da inceleyebilirler. ''Baza alırken bunlara dikkat edelim'' yazının içeriğine tıklayarak ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Geri