Tıkalı kulağımı nasıl açabilirim evde fikriniz nedir?

S

Silayurtt

Forum Okuru
Tıkalı kulağımı nasıl açabilirim evde fikriniz nedir?

Tıkalı kulak nasıl açılır melek kadınlar kulübü tıklalı kulak nasıl açılır evde forum'da.​

İki gündür kulağıma galiba su kaçtığı için kulağım tıkalı evde nasıl açabilirim arkadaşlar? Tıkalı kulak nasıl açılır bilgisi olan var mı? Özellikle sağ kulağım tıkandı galiba az duyuyorum gibi. Bir şey var sanki doluluk gibi? Doktora gitmeli miyim? Tıkalı kulak nasıl açılır evde gliserin işe yarar mı arkadaşlar?

images (17).jpeg

Merhabalar
Sorunuz tıkalı kulak nasıl açılır evde ama buna ben size bir şey önermek istemiyorum çünkü kulak hassas temizlemeye çalışırken Allah korusun zarına zarar verebilirsiniz. Bunun için eczanede aslında kulak damlaları oluyor ama bunu alın kulağınıza damlatın sonra da temizleyin diyemem. Burada mutlaka doktorunuz bir kulağınızı görsün ona göre tedavi seçeneği sunacaktır size. Çünkü su ile kapanan kulak ayrı kir nedeniyle tıkanan kulak ayrı tedavi uygulamak gerekebilir. Onun için mutlaka bir doktora görünün.

Kulak tıkanıklığı ile ilgili aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "kulak tıkanıklığı neden olur kulak tıkanıklığı nasıl geçer" bu konuda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Geri