gebe
  1. rumeysarosem

rumeysarosem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tüpbebek ve tefriciye

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında rumeysarosem tarafından paylaşıldı.

herkese selamlar.emine adlı bi arkadaşım önceden 2 bebeğini kaybetti şimd itüpbebek yaptırıcak arkdaşımız icin tefriciye okumaya niyetlendik bu yolda bize yardım edebilirseniz cok seviniriz.şimdiden okuyan okumayan herkeese teşekkür ederim.emine adlı arkdaşımızın tüpbebeğini yaptırabilmesi ve sağlılklı gine kucağına alabilmesi niyetiyle okuyabilrseniz bizi cok bahtiyar edersnz.saygılar:bebem:

2. rumeysarosem

rumeysarosem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşlar duamız bitmiştir.teşekkür ederim

Tüpbebek ve tefriciye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız??

tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız??

güzel melişlerimizin arasında tüpbebek annelerimiz de muhakkak vardır..o tatlı güzel annelerimizden tecrübelerini bizimle paylaşmalarını istiyorum..örneğin kaçıncı denemelerinde gebe kaldıkları*hazırlanırken neler yaşadıkları*kaç ay istirahat etmek zorunda kaldıkları*hamilelik boyunca neler yaşadıkları vs.artık gönlünüzden ne koparsa..hadi melişlerim bekliyoruz..
  2. şifa için tefriciye

şifa için tefriciye

slm kızlarr ben kurdeşen hastasıyım kronik ürtiker tıptaki adı.ve şifa olsun diye tefriciye okumaya başladım pazartesi başladım sanırım 1 hafta içinde okunması gerekiyomuş.tedavi görüyorum ama sonuç alamadım.aşılama aşamasına geçtik ama hala çıkıyor bu hastalık.sizden ricam bana tefriciye okurmusunuz 4444 tane olması gerekiyor şuan 1100 oldu okursanız ve ne kadar okuduğunuzu bana yazarsınız...
  3. Tüpbebekte Yeni Umut: Kapsamlı Kromozom Taraması

Tüpbebekte Yeni Umut: Kapsamlı Kromozom Taraması

Kısaca bir süre öncesine kadar bebek sahibi olmak isteyen ancak gebe kalamayan veya düşük yapan çiftlere gebelik başarısını arttırmak için uygulanan PGT yönteminin yerini şimdi artık Kapsamlı Kromozom Taraması yaklaşımı aldı. Necati Fındıklı EmbriyologBahçeci Sağlık Grubu Fulya Tüp Bebek MerkeziKapsamlı Kromozom Taraması, tüpbebek uygulamalarında embriyoların rahme transferi öncesinde...
  4. salatı tefriciye

salatı tefriciye

Salatı tefriciye için yardım istiyorum
  5. 4,444 tefriciye

4,444 tefriciye

Kardeşime şifa için cumaya kadar niyet ettik Allah rızası için yardım ederseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş