gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

$ul€'nin Alışverişi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Uzun zamandır alışverişlerimi yayınlamıyordum barı bu son aldıklarımı koyayım dedim :) Bakın bakalım kızlar beğenecek misiniz?

She deoderant çok uygundu almadan gidemezdim :) hemde çok tatlı bi kokusu var :D :sule:

Avon kremde şee için... ığğ neydi :D bazen ufak tefek renk tonlarında farklılık oluyor yüzümde onun için...

Petrol mavisi göz kalemi ve ucu kıvrık rimel... :D
    Uzun zamandır panço almaya niyetim vardı...Çokta istediğim gibi değildi ama ... Napalım olmazsa bi tane daha alırız yahu... Mesela ***** hediye eder belkim :sule: :eek:rkide:

Taytlarla güzel olur diye düşünüyorum... altınada çizme... ohh :) :tavik::tavik:

Bu bereyi annem ördü krem bluzla çok güzel oluyor... :) Annemede tşk ediyorum... ellerine sağlık annişlerin bi tanesi :) Kurban olurum ellerine...:kiss: :uhu:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ayy Şulem bunu bana hediye etsene hayran kaldım.:D

Ayrıca annenin eline sağlık ona söyler misin bi bere de eşime örsün ben ördüm diye kandırcam. hahaha :A

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Canın sağ olsun kuzum al senin olsun :)

Bence kocişi kandırma ... ipleri örme... dola kafasına yolla işe
    hahaha :A:A:A

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Henüz bir kocişim olmadığı için bereden ben kendime istiyorum bitane :D:D
    Krem bluzunu ve bereni çok beğendim canım Güle güle iyi günlerde giy

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Tşk ederim pasim... daha güzelleri senin olsun... eğer karşıda işim olursa oraya gelcez zaten... anneme sen söylersin bebeemmm :kiss:

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Aaa bizim orayamı geliyorsun yoksa...Senin iş olsunda bere önemli değil bebem :kiss:

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    İnş pasim :) sağol

8. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Sulecim sana pm´den adresimi yolluyorum :D:D:D [​IMG] istiyorum yollarsin ;)

Iyi günlerde giy canim cok begendim paylastigin icin icin tsk. ederim

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    sağol arızacım onu herkes istiyo valla artık keser keser yolarım banyoda liflenirsiniz :D hahaha

10. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    şule zaten senin zevkini çok begeniyorum çok zevklisin canım

11. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

güle güle kullan cicilerini :eek:rkide:şekerim :D tuniğine bayıldım ...berede süper olmuş anneciğinin ellerine sağlık...

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sorması ayıp olmasa ben niye hediye ediyorum Şule :tsk: Madem ki beğenmiyorsun, o zaman sen hediye et bana :çapkın:Etmişken o bluzu ve anneciğinin ördüğü bereyide hediye et sevaptır :salıncak:Hatta sen zahmet etme adresi yolla ben gelir gardrobunu tümden alırım şekerim nanik

Cicilerin çok şık tatlişkom :) Güle güle giyin, ama benden bişey bekleme, alışverişe çııkarken davet etmedin zaten, heç bişey vermem sana:kafa: Bu arada She'nin seti bende de var. Deodorantının da parfümünün de kokusu çok hoş. Birde dekolte için simli kremi var onuda tavsiye ederim :)

13. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Sağ ol ***** yaa iyiki bişi istedik yahu :uhu: :D

Tmm belki biraz yüzsüzce oldu ama :utan:

Tşk ederim bebikim simliyide denemek lazım tabisi bnm ki dekolte giydiğimde beni furmazsa :D

14. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Yeşil elmam zevkimi beğenmene sevindim kuzum tşk ederim...

Ayya gülüm sanada çok tşk ederim daha iyileri sizin olsun inşallah

15. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    şulemmm:utan:bende bere isteyoomm bana çok yakışayooo olmazsa olmazlarımdandır isteyom bananeee:utan:

$ul€'nin Alışverişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. $ul€'nin Mekanı

$ul€'nin Mekanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. $ul€'nin Yeni Elbisesi =))

$ul€'nin Yeni Elbisesi =))

Kızlar bugün alışveriş merkezine gittim... Altını üstüne getirdim tabiki :D Ama ala ala sadece bir abiye terlik ve elbise aldım =) terliğimin fotosunu çekerken şarjım bitti.... onun resmi yok şimdilik ekbisem var sadece =) Bakın bakalım yakışmış mı? Bu defa giyinip çekindim =) Meleişlerim bu da yaka detayı =) daha yakından çektim bu renk beni çok açıyor... kendimi aşarsam...
  3. $ul€'nin Yeni Alışverişi =)

$ul€'nin Yeni Alışverişi =)

Bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama ben tam bir alışveriş canavarıyım :) Neyse lafı pek uzatmayı sevmediğimi de bilenler bilir :) Gelelim bu bizim kız $ul€ neler almış kaç paraya almış... vs.. Evet kızlar ilk alışverişim anneme anneler günü için aldığım terlikte.... Ta ta ta taaammmm..... İşte bitanecik annemin pamuk ayaklarına fıstık gibi bi terlik... Anniş için yaptığım alışveriş şu an...
  4. $ul€'nin Bayramlık Alışverişi =))

$ul€'nin Bayramlık Alışverişi =))

2012 bayramlık hediye alışverişi indirim haberleri ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada. Kızlar bu yılki Ramazan Bayramı alışverişini ilk paylaşan ben olmak istedim. Daha önce aldığım askılı elbisemi ve fırfırlı elbiseyide sizlerle paylaşmıştım. Sanırım fikrinizi almak bende moda oldu :D:D Neyse gel gelelim alışveriş faslına... Aslına bakarsanız bu yıl diğer yıllara nazaran fiyatlar...
  5. $ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

$ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

börek tarifi paçanga nasıl yapılır kolay tarifler börek yapılışı resimli hakkında merak ettiğiniz herşey burada. Merhaba sevgili melekler; Bugün canım acayip şekilde börek istedi. Anneme söyledim gidip hemen 2 paket yufka aldım. Ve hemen hazırlıklara başladım. Öneclikle malzemeleri hazırlamaya koyuldum. Sosu için; 2 yumurta 1 su bardağı süt 4 yemek kaşığı sıvıyağ... bunların hepsini derin...

Sayfayı Paylaş