gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

$ul€'nin Bayramlık Alışverişi =))

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

2012 bayramlık hediye alışverişi indirim haberleri ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada. Kızlar bu yılki Ramazan Bayramı alışverişini ilk paylaşan ben olmak istedim. Daha önce aldığım askılı elbisemi ve fırfırlı elbiseyide sizlerle paylaşmıştım. Sanırım fikrinizi almak bende moda oldu :D:D
    Neyse gel gelelim alışveriş faslına... Aslına bakarsanız bu yıl diğer yıllara nazaran fiyatlar biraz daha geriye çekilmiş. Üstelik yeni sezon ürünlerinde... Bakalım neler almışım...?

öncelikle abime LK & JNS' dan bi tişört aldım... Laf aramızda fiyatı 19 TL

Sonra annişime LCW'dan bi tane penye aldım. Çok beğenerek aldım anneminde çok hoşuna gitti ve bedenini kendisi alsa anca bu kadar tutturabilirmiş =)) Bu penyenin fiyatı ise 24.99 TL

Sıra bana geldi sanırım :) Öncelikle KOTOn'dan aldığım yarım hırkadan başlayayım... Çok hoşuma gitti... askılı elbisemin üzerine giymeyi güşünüyorum.. Bunun fiyatı da 29.99 TL

Birde şal eşarp aldım... Bunu da kıran kırana bir pazarlıkla 40 liradan 15 TLsına aldım :D:D bilen bilir sıkı pazarlık yaparım :D:D

Ve ve vee...
    En çok beğendiğim ise LK & JNS' dan aldığım beyaz triko tunik oldu... Resmen vücuduma oturuyor ve basbas bağırıyor beni bu kız için dikmişler diye :D:D hahaha hahaha Fiyatı 25.99 TL :)

Umarım okurken ve bakarken canınız sıkılmamıştır.

Herkese hayırlı bayramlar...:cici::cici:

Son düzenleme: 29 Ağustos 2011
    nese355 ve MeLOo bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    valla helal olsun 40 dan 15 e indirdin he :D ben hiç yapamam pazarlık ya :S güle güle giy üstünde paralansın :D:D

3. optimist

optimist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tuniğine bayıldım güle güle kullan bakalım :)

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Güzelmiş canım iyi günlerde giy. O şalı 40 tlden 15 tlye nasıl düşürdün aklım almıyo valla :D:D HAyırlı bayramlar sanada

5. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Güle güle iyiy günlerde giy cnm çok güzeller. pazarlığında süper mişşş:)sanada iyi bayramlarr..

$ul€'nin Bayramlık Alışverişi =)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayramlık

Bayramlık

BAYRAMLIK Yaşlı adam, bir konfeksiyon mağazasına ait vitrine uzun uzun baktıktan sonra, ilerdeki yeşillikte oynayan çocukların en zayıfına dönerek: “Küçük!…” diye seslendi. Bana biraz yardımcı olur musun? Çocuk, hafta sonlarında yaptıkları misket oyununu ilk defa kazanmış olmasına rağmen, arkadaşlarını bırakıp geldi. 7-8 yaşlarındaydı ve üzerindeki elbiseler, tek kelimeyle “dökülüyordu”....
  2. $ul€'nin Mekanı

$ul€'nin Mekanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. $ul€'nin Alışverişi

$ul€'nin Alışverişi

Uzun zamandır alışverişlerimi yayınlamıyordum barı bu son aldıklarımı koyayım dedim :) Bakın bakalım kızlar beğenecek misiniz? She deoderant çok uygundu almadan gidemezdim :) hemde çok tatlı bi kokusu var :D :sule: Avon kremde şee için... ığğ neydi :D bazen ufak tefek renk tonlarında farklılık oluyor yüzümde onun için... Petrol mavisi göz kalemi ve ucu kıvrık rimel... :D Uzun zamandır...
  4. $ul€'nin Yeni Alışverişi =)

$ul€'nin Yeni Alışverişi =)

Bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama ben tam bir alışveriş canavarıyım :) Neyse lafı pek uzatmayı sevmediğimi de bilenler bilir :) Gelelim bu bizim kız $ul€ neler almış kaç paraya almış... vs.. Evet kızlar ilk alışverişim anneme anneler günü için aldığım terlikte.... Ta ta ta taaammmm..... İşte bitanecik annemin pamuk ayaklarına fıstık gibi bi terlik... Anniş için yaptığım alışveriş şu an...
  5. $ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

$ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

börek tarifi paçanga nasıl yapılır kolay tarifler börek yapılışı resimli hakkında merak ettiğiniz herşey burada. Merhaba sevgili melekler; Bugün canım acayip şekilde börek istedi. Anneme söyledim gidip hemen 2 paket yufka aldım. Ve hemen hazırlıklara başladım. Öneclikle malzemeleri hazırlamaya koyuldum. Sosu için; 2 yumurta 1 su bardağı süt 4 yemek kaşığı sıvıyağ... bunların hepsini derin...

Sayfayı Paylaş