gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

$ul€'nin Yeni Alışverişi =)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama ben tam bir alışveriş canavarıyım :) Neyse lafı pek uzatmayı sevmediğimi de bilenler bilir :) Gelelim bu bizim kız $ul€ neler almış kaç paraya almış... vs..

Evet kızlar ilk alışverişim anneme anneler günü için aldığım terlikte....

Ta ta ta taaammmm..... İşte bitanecik annemin pamuk ayaklarına fıstık gibi bi terlik...

Anniş için yaptığım alışveriş şu an itibarı ile son bulmuş bulunmakta... Sırada kendime aldıklarım var.... sizce ne olabilir?

Hadi amaaaa düşünün biraz daha....

Olmadı ama kızlar hemen foto gösterilmez..... biraz daha düşünün.............. =)

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Zaten başka ne olabilirdi ki? Dimi ama =)))
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

ÇANTAAAAA...... =)))

bu koyu kahve çantam... çok beğenerek aldım. Ama sanırım annem göz koydu =)) Malum terliği ile gayet güzel uyumlu duruyor :)

Ve birde beyaz sırt çantası aldım... Çok şirin duruyor sırtta... kumaş gibi dursada aslında deri ve çok yumuşak bir derisi var...

Bu çantamda 69 Tl.... :training1:

Çantamın şapkası var ama ben hiç çıkarmayı düşünmüyorum....

Gözünüzü de biraz yordum kızlar ksr bakmayın... daha iyilerini sizlere nasip etsin Allah'ım

Konuya resimleri yüklememde bana yardımcı olan Pasika adminiçemede çok tşk ederim (yayında ve yapımda emeği geçenlere edilen tşk gibi bişi oldu :) )

nese355, ßeLeN, CeMoŞ ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Hayırlı olsun güle, güle kullan Şule :) Beyaz olanı çok beğendim
    Anneninde hediyesi güzelmiş.
    Güle, güle kullanın :)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ne demek efendim asıl ben teşekkür ederim :D:D
    Anneciğinin terlikleri çok rahat görünüyor Güle güle iyi günlerde giysin inşallah:) Kahverengi çantana sadece annen değil bende göz koydum çok beğendim :)

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şıklar canım iy günlerde kullan

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Canım çok beğendim hepsinide ama o beyaz çanta daha bi hoş geldi gözüme :) İyi günlerde kullanın canım annenin terliği de çok güzel :)

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anneciğinin, geçmiş anneler gününü kutluyorum ve ellerinden öpüyorum :) (Ona ilet lütfen)

Gel gelelim, ben gibi çanta delisi olan sana Şule :) Kıs sen beni ta ta taa orta yerimden çatlatacan mı? :D:D:D:D Daha bir kaç gün önce bende biri siyah, biri kırık beyaz olan iki çanta aldım, henüz resimlerini atmadım siteye ama atmıyacağım anlamına da gelmiyor :D:D:D:D Yeni aldığım halde, sen benim çanta alma krizimi ayaklandırdın Şule, seni anneme diyecemhahaha Çünkü ben çanta almak istediğimde "daha bir kaç gün önce aldın iki çanta yine nerden çıktı bu çanta merakın" dediğinde senin sayende olsuğunu söyleyecem ve suçu sana atacam hahaha Ya o çantaları bana ver, yada anneme hesap ver Şule hahaha

Çok güzeller, çok şıklar, iyi günlerde keyifle, mutlulukla - sağlıkla kullan tatlım :kiss:

hazal gazel bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    iyi günlerinde kullan şulecimm çok güzeller yakışır:D:D

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sırt çantan çok şirinmiş güle güle kullan :)

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Annenin terliklerine bayıldım canım ee kimin zevki ama demi .. Çok neşeli güzel günlerde kullanın canım :)

10. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    güle güle kullan çok güzeller nice yeni cicilere inş canım

11. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Şule cim iyi günlerde kullanın cnm annen ve sen.. ama gerçekden annenin terliklerinede uymuş çantanın rengiii el koymalı benceeee:)

$ul€'nin Yeni Alışverişi =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. $ul€'nin Yeni Çantası

$ul€'nin Yeni Çantası

Kızlar geçen gün aldığım çizmeye uygun bi çanta almayı düşünüyordum...Gerçi alalı oldu 2-3 hafta ama anca koymak nasip oldu :) Neyse siz şimdi çizme mavi değildi griydi diyeceksiniz :D evet hala gri hahaha :24: Ama ben mavi rengi çok sevdiğim için mavi ağırlıklı Gri kenarlı bi çanta aldım...Ayrıca bu benim ilk deri çantam...:D Nasıl kızlar?
  2. $ul€'nin Alışverişi

$ul€'nin Alışverişi

Uzun zamandır alışverişlerimi yayınlamıyordum barı bu son aldıklarımı koyayım dedim :) Bakın bakalım kızlar beğenecek misiniz? She deoderant çok uygundu almadan gidemezdim :) hemde çok tatlı bi kokusu var :D :sule: Avon kremde şee için... ığğ neydi :D bazen ufak tefek renk tonlarında farklılık oluyor yüzümde onun için... Petrol mavisi göz kalemi ve ucu kıvrık rimel... :D Uzun zamandır...
  3. $ul€'nin Yeni Elbisesi =))

$ul€'nin Yeni Elbisesi =))

Kızlar bugün alışveriş merkezine gittim... Altını üstüne getirdim tabiki :D Ama ala ala sadece bir abiye terlik ve elbise aldım =) terliğimin fotosunu çekerken şarjım bitti.... onun resmi yok şimdilik ekbisem var sadece =) Bakın bakalım yakışmış mı? Bu defa giyinip çekindim =) Meleişlerim bu da yaka detayı =) daha yakından çektim bu renk beni çok açıyor... kendimi aşarsam...
  4. yeni alışverişten resimler

yeni alışverişten resimler

Bu iki elbiseyi bahçede giymek için aldım.İki elbisenin toplam fiyatı 45 tl. Bunuda lc waikikiden aldım gri pantolonum için:) Bunu geçen yıl Kimlikten aldım.Giymek nasip olmadı.Diğer elbiselerimi çekerken bunuda eklim dedim :D Bunuda greyderden aldım.Siyahı tercih etmemin sebebi memleketteki spor ayakkabılarımın rengi beyaz.Ayağımın arkası dikişli olduğu için bu ayakkabıda bayağı...
  5. $ul€'nin Bayramlık Alışverişi =))

$ul€'nin Bayramlık Alışverişi =))

2012 bayramlık hediye alışverişi indirim haberleri ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada. Kızlar bu yılki Ramazan Bayramı alışverişini ilk paylaşan ben olmak istedim. Daha önce aldığım askılı elbisemi ve fırfırlı elbiseyide sizlerle paylaşmıştım. Sanırım fikrinizi almak bende moda oldu :D:D Neyse gel gelelim alışveriş faslına... Aslına bakarsanız bu yıl diğer yıllara nazaran fiyatlar...

Sayfayı Paylaş