gebe
  1. mutsuz melek

mutsuz melek Forum Okuru

vajina kokusu sorunu yaşayanlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında mutsuz melek tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar bir süredir genital bölgemde kötü kokular oluştu ve ister istemez cinsel hayatımızıda eşimle bu durum etkiliyor. Benimle aynı sorunu yaşayan varmı aranızda doktora gittinizmi ne dedi ve nasıl bir tedavi uyguladı doktor... Tedavi sonra vajinadaki koku geçtimi bunları merak ediyorum psikolojimi inanılmaz etkiliyor bu durum...

vajina kokusu sorunu yaşayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç dökülmesi sorunu yaşayanlara öneriler

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlara öneriler

.1- Soyulmuş yarım avokadoyu iyice ezin. İçine 2 adet bıldırcın yumurtası, bir çorba kaşığı susamyağı koyup karıştırın ve saç diplerinize sürün. Streç filmle sarıp iki saat bekletin. Ardından saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayın. Bu kürü haftada bir tekrarlayın. 2- Saç diplerinizin masaja ihtiyacı olabilir. Her gün 3 dakika masaj uygulayın. Ayrıca bir de tarif vereceğim: Bir su...
  2. Selülit sorunu yaşayanlar için diyet

Selülit sorunu yaşayanlar için diyet

Birçok bayanın ortak derdi olan ve ciltte portakal kabuğu görünümü veren selülitler için sizlere diyet önerilerini sunuyorum Özellikle kalça ve üst bacaktaki fazlalıklar, eritilmesi en zor yağ kütleleridir. Bunlar için özel bir egzersiz ve diyet programı yapmanız gerekiyor. Sizler için hazırladığımız bu diyet programı da selüliti hedef alıyor. Bu özel selülit diyetinin günlük kalori alımı...
  3. doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

arkadaşlarım doğum sonrası kabızlık sorunu yaşıyorum doğum yapalı 1 ay oldu ama hala kabızlık sorunu ile karşı karşıyayım. Bunu daha önce yaşayan meleklerden nasıl atlattıklarını yada tavsiyelerini görmek istiyorum. Lütfen yardımcı olun. Ne yapacağım kabızlık sorunu için. Sizler nasıl çözdünüz bu sorunu ?
  4. Baş Dönmesi Sorunu Yaşayanlar

Baş Dönmesi Sorunu Yaşayanlar

Baş Dönmesi Sorunu Yaşayanlar buraya baksın. Baş dönmesi nedenleri ve çözümleri nelerdir o arkadaşlardan duymak istiyorum
  5. vajina dudaklarında şişlik yaşayanlar

vajina dudaklarında şişlik yaşayanlar

selam utanarak soruyorum ama vajina dudaklarında şişlik yaşayan varmı varsa nedeni nedir biliyormusunuz bendede son zamanlarda böyle bir sorun başladı özel hayatımada olumsuz etki ediyor benim gibi bu sorunu yaşayan varsa paylaşabilirmi acaba

Sayfayı Paylaş