Yağlanma önleyici şampuan markaları hangileri?

• Konbuyu başlatan Feyzay.oglu
  • Başlangıç tarihi
F

Feyzay.oglu

Forum Okuru
Yağlanma önleyici şampuan markaları hangileri?

Yağlanma önleyici şampuan melek kadınlar kulübü yağlı saçlar için şampuan forumda.​

Çok yağlı bir saç tipim var ne şampuan kullansam hep yağlanıyor. Saçlarımı o yüzden iki günde bir yikamam gerekiyor sürekli yoksa yapış yapış oluyor? Acaba yağlanma önleyici şampuan var mı? Önereceğiniz bir marka var mı alsam denesem arkadaslar. Yağlı saçlar için ayrıca önerileriniz varsa alabilirim.

Merhabalar
Saçınızın tipini bilip buna uygun şampuanı kullanmak çok önemli. Yağlı saçlara özel şampuanı kullanmak yağlı saçların yağlanmasını önler. Zaten eğer böyle olmasa yağlı saçlar ya da karma saçlar filan yazmazlardi üzerine dimi. Hele ki o saçlar yaglanip yapışmaz mi işte insanı en sinir eden kısmı da o kısmı. Benim size tavsiyem doğal sampuanlar kullanmak. Bir de ekstra nemlendirici şampuan kullanmaya gerek yok yağlı saçlarda. Sülfat ve silikon içermeyen şampuanları denemenizde fayda var diye düşünüyorum.

"Yağlanma önleyici şampuan"​

• Vichy dercos anti dandruff
  • Tresan ısırgan otlu şampuan
  • Urban çare çay ağacı yağı keratin içeren şampuan
  • Otacı bitki özlü ısırgan şampuanı
  • Phyto cedrat şampuan
  • Bioblas yağlı saçlar için şampuan
  • Sebamed
  • Kerastase bain divalent şampuan
  • Babe anti oily dandruff şampuan
Bu şampuanları denemenizi tavsiye ederim gerek bütçenize uygun olanını gerekse ilginizi cekeni. Sebamed çok güzel örneğin tavsiye ederim. "Yağlı saçlar için şampuan önerileri bekliyorum hanımlar" yazımızı da aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri