gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Yeni Trend Şezlong Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Yeni Trend Şezlong Modelleri, 2014 şezlong modelleri, yeni sezon şezlonglar Yazın simgesi olan şezlong mevsimi açılmış bulunmakta. Şezlong denildiğin de,herkesin aklına ilk gelen yer havuz başı ve deniz kenarıdır. Bu hayalin içinde de , güneşlenirken eliniz de bir kitap mutlaka vardır. Bu sebeple konfor, rahatlık ve görünüm çok önemli. Bahsettiğim şezlonglar, alışagelmiş , plastik ve ahşap olan klasik modeller değil…

Dekorasyon ve tasarım , ucu bucağı olmayan, sınırsız bir alan. Artık , dekoratif, konforlu ve şık bir görünüme büründü.

Yeni trend şezlong modelleri arasın da, ben alışagelmiş modellere pek rastlamadım. Araların da , tasarım harikası olup, en ince ayrıntıya kadar düşünülüp tasarlanmış olanlar var. Ben bu yeni tasarımları çok beğendim, sırf havuz başı , deniz kenarın da kullanılmayacak kadar güzeller.. Bu şezlonglar bahçeli ve havuzlu evler de yaşayanlar için ideal . Bakalım sizler , bu şezlongları görünce ne düşüneceksiniz?.

en-son-yeni-sezlonglar-dizaynlari.jpg en-yeni-moda-yeni-sezlonglar-fotograflari.jpg modern-sezlong-modelleri-21.jpg

Son düzenleme: 17 Temmuz 2014
Yeni Trend Şezlong Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sallanan Şezlong Modelleri

Sallanan Şezlong Modelleri

2014 Sallanan Şezlong Modelleri En Modern Şezlong Modelleri Sallanan Şezlong Modelleri Bahçe dekorasyonu özellikle havaların çok ısındığı dönemlerde farklı aksesuar eklemeleri yapma gerekliliği otomatik olarak ortaya çıkmaktadır. Havuz aksesuarları, bahçe mobilyaları, değişik saksı seçenekleri gibi unsurlar bahçe dekorasyonunda yararlanabileceğiniz farklılıklar arasında yer almaktadır....
  2. Yeni Trend Banyo Fayans Modelleri

Yeni Trend Banyo Fayans Modelleri

2014 Banyo Fayansa Modelleri En Modern Banyo Fayans Modelleri Farklı Fayans Modelleri Banyolarımız temizlik ihtiyacımızı giderdiğimiz en önemli alanlar olarak bilinmektedir. Gün aşırı kullandığımız belki de her gün yararlandığımız banyolarımızı şık ve güzel görünüm zenginlikleri yaratabilmeniz açısından 2014 senesinde banyo fayans model değişimi ile banyolarınızda istediğiniz değişikliği...
  3. Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

boncuklu oje modelleri, boncuklu ojeler, boncuklu oje desenleri Gün olmasın ki yeni bir oje trendi moda olmasın. Desenli ojeler, süet ojelerden sonra şimdide boncuklu oje modelleri bayanlar arasında oldukça trend haline geldi. Günlük hayatınız da çok kullanışlı olacağını düşünmüyorum ama gece davetlerin de özellikle abiye kıyafetleriniz ile birlikte çok hoş ve şık bir kombin olacaktır. Sizler...
  4. Yeni Trend TV Niş Modelleri

Yeni Trend TV Niş Modelleri

Yeni Trend Niş Modelleri Birbirinden Farklı Niş Modelleri Yeni Sezon Niş Modeli Örnekleri Dekorasyonlarınıza yeni bir anlam katmak istiyorsunuz ve bunu TV niş modellerinden yararlanarak gerçekleştirme arzusu içerisinde misiniz? O halde bu sene yeni trend TV niş modellerinden yararlanmaya ne dersiniz? Niş modellerini aşağıya eklediğim örnekler içerisinden seçebileceğiniz gibi aynı zamanda...
  5. 2015 Yeni Trend Avize Modelleri

2015 Yeni Trend Avize Modelleri

Dekorasyonda aydınlatmanın önemi büyüktür. Birçok kişi dekorasyon değişimi yapmak istediği zaman aydınlatma seçenekleri arasında yer alan lamba ya da avize değişimini en ekonomik tercih bulmaktadırlar. Bu nedenden ötürüdür ki aydınlatma tercihi ile odalarda değişim rüzgarları için davetiye çıkarmaktadırlar. Halbuki kaliteli bir ürün seçim işleminde aydınlatma ürünü değişimi tabii ki de oldukça...

Sayfayı Paylaş