1 negatif 1 silik cizgi cikti hamilemiyim

zorlunuzz

Yeni Üye
Üye
1 negatif 1 silik cizgi cikti hamilemiyim
haziranin 8 inde korunarak prezervatifle bir iliski yaşadım tam adet olma zamanımda yasadım bu ilişkiyi en son mayista hasta olmustum haziran gecti olmadim temmuza geldik hayla olmadım hamileliktan suphelenip test yaptım 1. si negatif 2.sinde silik cizgi çıktı şuan temmuzun 15 i hayla adet olmadım sizce hamilemiyim kafam çok karisti arkadaslar lutfen yardim edin bisey yazin.

haziranin 8 inde korunarak prezervatifle bir iliski yaşadım tam adet olma zamanımda yasadım bu ilişkiyi en son mayista hasta olmustum haziran gecti olmadim temmuza geldik hayla olmadım hamileliktan suphelenip test yaptım 1. si negatif 2.sinde silik cizgi çıktı şuan temmuzun 15 i hayla adet olmadım sizce hamilemiyim kafam çok karisti arkadaslar lutfen yardim edin bisey yazin.
Merhabalar çok düşük ihtimal de olsa gebelik testleri yanlış sonuç verebiliyor. Birinci testin negatif çıkması gebeliğin olmadığı anlamın da ama ikinci gebelik testinin çizginin silikte olsa çıkması gebeliğin var olduğunu gösterir. Bu arada prezervatif ile hamile kalanların da olduğunu unutmayalım. Eğer prezervatif ereksiyon sonrası takılmışsa şunu bilmelisiniz ki erkekten gelen zevk sıvısının için de bir kadını hamile bırakabilecek kadar sperm bulunmaktadır. İkinci bir durum da bazı prezervatifler de delik yada yırtık oluşabiliyor ve çoğu kişinin bu dikkatini çekmeden korunmalı ilişkiyi yaşadığını sanıyor. Bu şekil de de gebe kalınabilir. Sizin yapacağınız olay en kısa zaman da net bir sonuç alacağınız kan testinden gebelik testini yaptırmanız olacaktır.

Cinsi münasebette bulunurken doğum kontrol yöntemi olarak prezervatif tercih edilmiş. Prezervatif hasar görmediyse sperm sızıntısı yapmadıysa gebe kalmazsınız. Evde uyguladığımız idrardan gebelik testleri bir kaç durumdan dolayı hatalı sonuç verebiliyor. Ben hamile olduğunuzu düşünmüyorum ama yinede kanda gebelik testi yapın. Ayrıca adet gecikmesi de sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bir çok unsur gecikmeye sebebiyet verebilir. Siz iyisimi hcg tetsi yapın merakınızı giderin.

2 . testim silik cıkınca evde hamilelik testlerinden şekerle olanı denedim sonuc pozitif cikti 1 gün sonra çamaşır suyuyla denedim oda pozitif cıkti . hamilemiyim

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması hamile olduğunuzu gösterir ama bazen bu testler yanlış sonuç verebiliyor hcg testi yapın net sonucu alırsınız

Geri