11 gün geciken adet

gözümün.nuru

Yeni Üye
Üye
11 gün geciken adet
Merhaba ben aranıza yeni katıldım :6: bir sorum olacak. ayın 5 inde adet olmam gerekiyordu ama olmadım. Bugün 11. günüm test yaptım sabah ama negatif çıktı :18: bu durumu yaşayan oldu mu hamile olabilir miyim hiçbir adet belirtisi yok. pazar sabahı da test yapmıştım ama negatifti o da. Umudumu yitirmeye başladım yavaş yavaş ama neden adet olamıyorum bir sorun mu var acaba çok korkuyorum :18:

Merhaba ben aranıza yeni katıldım :6: bir sorum olacak. ayın 5 inde adet olmam gerekiyordu ama olmadım. Bugün 11. günüm test yaptım sabah ama negatif çıktı :18: bu durumu yaşayan oldu mu hamile olabilir miyim hiçbir adet belirtisi yok. pazar sabahı da test yapmıştım ama negatifti o da. Umudumu yitirmeye başladım yavaş yavaş ama neden adet olamıyorum bir sorun mu var acaba çok korkuyorum :18:
oncelkle hosgeldn cnm. insallah hamlesndrde bi sorn yoktur en mantkli olan kan testi bzen idrarda ckmayablyo.

Merhaba

Üyeliğiniz hayırlı olsun.Mens gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Her mens gecikmesi gebelikle sonuçlanmaz.Yaptığınız test hatalı sonuç verebilir.HCG testi yapın sonuca göre hekime görünün

Arkadaşlar bana yardım edin.. 23 yaşındayım bakireyim nişanlımla anal ilişki yaşadık ilk ve son kez.. Arkama boşaldı farkettiğimde müdahale ettim ancak sıvının vag bölgeme aktığını hissettim. Şimdi adetim 5 gün gecikti test yaptım idrar. İki kez yaptım ikiside negatif ancak adet olamıyorum halen kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor göğüslerim hassas sizce hamilemiyim? Kan testine cesaret edemiyorum çünkü hamile kalmamalıyım evlenmeme daha var ne olur yardım edin. Stresten gecikmiş olabilir mi? Çnkü testler negatif çıktı..

Bu kadar kadın hamile kalmak için uğraşırken ben düşük ihtimaller karşısında hamile kalmamışımdır değil mi:( ne olur yardım edin doktora gidip kan testi yaptırmaya cesaret edemiyorumm

Merhaba bekaret gebe kalmaya engel değildir.Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir.Testleriniz negatif gebelik lehine değil.Mens gecikmesi sadece gebelikten ötürü olmaz bir çok nedeni vardır.Bir kaç gün içinde mensinizi olmazsanız tekrar test yapın.

Teşekkür ederim beyza hanım ancak belirtiler gebelik belirtileri mi bundan ötürü rahatsızım 3 4 gündür adet olcakmışım gibi ama olamıyorum bende iyice stres yarattı bu durum. Anal yolla hamile kalınırmı ki anlamıyorum

Geri