182 den randevu alamıyorum

F

Fidan<<<<

Forum Okuru
182 den randevu alamıyorum
182 den randevu alamıyorum nasıl randevu alınır

Merhaba

5 gündür 182'yi arıyorum ama 182 den randevu alamıyorum. rahim filmi çektirmem gerekiyor ama hep dolu deniliyor Zeynep Kamil Hastanesi'nde tedavi oluyorum rahim filmi için randevu almak istiyorum 182'yi her aradığında kesinlikle dolu deniliyor soruyorum ne zaman aramalıyım diye her gün aramanız lazım yoğun oluyor diyor ne yapmam lazım 182 den randevu alamıyorum bir alternatifi var mı .Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba

182'den bazı servislere randevu almak gerçekten zor . Ben de senin gibi Zeynep Kamil'de tedavi oldum rahim filmi için 5 gün değil sen 5 gündür arıyorsun Ben tam 15 gün aradım ama kesinlikle rahim filmi için randevu alamadım. Diğer hastanelere baktım diğer hastanelere tek tek randevu almak istedim İstanbul içerisinde kesinlikle randevu alamadım.

Daha sonra çevre illere bakmaya başladım Tekirdağ, İzmit, Bursa hatta Ankara.... Hepsine baktım hiçbirinden rahim filmi için kesinlikle randevu alamadım . Çok yoğunluk var rahim filmi için . Daha sonra da aynı şekilde rahim filminden sonra da inşallah hamile kalırsın anladığım kadarıyla tedavi oluyorsun hamile kaldıktan sonra üçlü test için yani detaylı ultrason için yine randevu almaya çalıştım kesinlikle yine alamadım .

Sana tavsiyem rahim filmi için özelden randevu alıp çektirmen para harcamak durumunda kalacaksın ama yapacak bir şey yok çünkü randevu alamıyorsun. Ben hem rahim filmini hem de detaylı ultrasonu dışarıda yaptırmıştım daha doğrusu yaptırmak zorunda kaldım .Çünkü başka yapacak bir şey yok çünkü bu servislerde gerçekten çok yoğunluk var. Ama doğru hastaneye gidip doğru tedavi oluyorsun o konuda endişen olmasın.

182 den randevu alamıyorum nasıl randevu alınır

Merhaba

5 gündür 182'yi arıyorum ama 182 den randevu alamıyorum. rahim filmi çektirmem gerekiyor ama hep dolu deniliyor Zeynep Kamil Hastanesi'nde tedavi oluyorum rahim filmi için randevu almak istiyorum 182'yi her aradığında kesinlikle dolu deniliyor soruyorum ne zaman aramalıyım diye her gün aramanız lazım yoğun oluyor diyor ne yapmam lazım 182 den randevu alamıyorum bir alternatifi var mı .Yardımcı olursanız sevinirim
Rahim filmini ben zeynep kamilde çektirdim 182 veremezki hastanenin kendi telefonu var onun için orayı araman lazım günde 5 hastaya çekiyorlar almak biraz zor yani ben 450 defa aradığımı bilirim

Geri