2 3 saat sonra gebelik testinde çıkan ikinci çizgi yardım lütfen

Yardımedermisiniz

Yeni Üye
Üye
2 3 saat sonra gebelik testinde çıkan ikinci çizgi yardım lütfen

1 2 3 saat sonra gebelik testinde çıkan ikinci çizgi

Reglime 3 gün varken gebelik testi yaptım saatler sonra ikinci çizgi çıkmadı bugün regl günüm tekrar test yaptım 1 saat hiç bir şey yoktu 2 3 saat sonra 2 ci çizgi oldu başına daha önce gelen var mı bu şekilde hamile olduğunu öğrenenler de olmuş adet olanlarda aklım çok karıştı gebelik olmasa o çizgi asla çıkmaz diyorlar regl belirtilerim de var sivilce vs adetim bittikten 5 gün sonra ilişkim oldu ama içe boşalma asla olmadı var mı daha önce başına gelen yardımci olur musunuz

gebelik testinde ikinci cizgi.jpg

Bu kuruma çizgisi mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Hayatım tabiki yardım ederiz.

Sıkıntılarını anlıyoruz ama boşuna evham yapıyorsun. Aşağıdaki yazımızı lütfen dikkatlice oku ne demek istediğimizi net olarak anlatacağız.

Evde yapılan gebelik testleri doğru şekilde şu şekilde yapılır :

• Gebelik testini eczaneden alırız.
  • Sabah idrarı ile idrarı biraz akıttıktan sonra cam kaba koyarız.
  • İdrarı gebelik testine bir kaç damla damlatır ve en önemlisi burası.
  • Sadece 10 dakika maksimum bekleriz.
  • Hamilelik var ise var yok ise yok
Peki benim gebelik testim bir kaç saat sonra ikinci çizgi silik çıktı bu ne demek oluyor. NET OLARAK HATA OLUYOR Gebelik testlerinde 10 dakikadan sonra çıkan hiç bir sonuç doğru değildir. Daha sonra testin ikinci çizgisinin silik olması sizin hamile olduğunu göstermez. Gebelik testleri beklediğinde doğruluk oranlarını kaybeder.

Yani anlayacağınız hamile değilsiniz. Alın bir kez daha test yapın on dakika bekleyin göreceksiniz ki hamile değilsiniz. Tüm kadınlarımızın yaptığı en büyük hata bu. Siz hamile değilsiniz on dakikadan sonraki sonuç yüzde bin yanlıştır.

Konundan ve eklediğin resimde düzenleme yaptık. O kuruma çizgisi vs bunlara takılma hamile değilsin. Kafanı bulandırmana gerek yok. Eczaneden test al hemen yap on dakika bekle hamile olmadığını görceksin. Bu testi de bir kenara alır ve saatlerce beklersen bunda da ikinci çizgi silik çıkacaktır.

Senin durumunda yüzlerce kadının olduğunu ve testleri yanlış yaptıklarını lütfen unutma. Testi yapış şeklin doğrudur ama beklemen yanlış hayatım. Lütfen testlerdeki prospektüsü iyi oku :) Hamile değilsin. NET.

Konundan ve eklediğin resimde düzenleme yaptık. O kuruma çizgisi vs bunlara takılma hamile değilsin. Kafanı bulandırmana gerek yok. Eczaneden test al hemen yap on dakika bekle hamile olmadığını görceksin. Bu testi de bir kenara alır ve saatlerce beklersen bunda da ikinci çizgi silik çıkacaktır.

Senin durumunda yüzlerce kadının olduğunu ve testleri yanlış yaptıklarını lütfen unutma. Testi yapış şeklin doğrudur ama beklemen yanlış hayatım. Lütfen testlerdeki prospektüsü iyi oku :) Hamile değilsin. NET.
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun içime su serptiniz regl belirtilerim var sivilce vs bugün olmam gerekiyordu olmadı böyle de olunca daha önce bu şekilde hamile kaldığını öğrenenleri görünce çok korktum umarım dediğiniz gibi hamile değilimdir

Yok hayatım yok hamile değilsin testi bekleterek hata yapmışsın. Git hemen al test yap göreceksin hamile değilsin bizler buradayız kafandaki sorular olur ise çekinmeden yaz cevaplandıralım. Rahat ol.

Ablacım çok özür dilerim rahatsız ediyorum az önce açtığım konuya cevap verdin ben çok kötüyüm ne yapacağımı şaşırdım 19 gündür stresten ölüyorum benim adetim bittikten 5 gün sonra korunmasız ilişkim oldu ama kesinlikle içe boşalma olmadı erkek arkadaşım çok emin ama ben çok korktum bu şekilde hamile kalanlar varmış çünkü ama bunu erkek arkadaşıma dediğim zaman ben salak değilim boşalacak olduğum zaman anlıyorum dedi ve afedersiniz mast yaparak boşalıyor.

Çıkınca gerçekten içime boşalmadı çok emin ama ben reglime 6 gün varken soğan suyu maydonoz suyu içtim ve çörekotu yuttum o sabah pembemsi kahverengi akıntım oldu dedim ki tamam regl yakın soğan suyundan oldu sonra göğüsümün uçları mordu sıktım sıvı geldi ben iyice korktum ilişkinin 16. Günü sabah idrar testi yaptım negatif saatler sonra bile çizgi çıkmadı bugün regl günüm dedim ki stresten olamam büyük ihtimalle test yapayım testi yaptım 1 saat hiç bir şey yoktu gözümü ayırmadım yastığın altına koydum uyudum uyandığımda testi bu şekilde gördüm.

Araştırdım gebelik yoksa çizgi asla çıkmaz diyenler olmuş aksine böyle olup regl olanlar olmuş kafam çok karıştı iyice korkmaya başladım regl belirtilerim var sivilcelerim falan çıktı ama hala hasta olmadım olacak gibi ama bir yandan çok korkuyorum takvimde doğurganlık orta yazıyordu bir yanım bir şey yok diyor belirti arıyorsun vücudun senle oynuyor diyor ama bir yanım çok korkuyor lütfen kusura bakmayın o kadar zor durumdayım ve o kadar korkuyorum ki asla yaşamam dediğim bir şey yaşadım hem bunun ağırlığı hem bu korku yedi bitirdi beni bu konularda bilgim yok yaşım 23 internetten okumadığım yazı kalmadı tam içim rahatlıyor pat ben bu şekilde hamile kaldım diyenler

Güzel kuzum benim bu yukarıdaki sıkıntı yaşayan ve yardım isteyen @Yardımedermisiniz üyemize dediğimiz gibi bu durumu boşuna evham yapıyorsunuz. Yazdığınız yorumda bir saat hiç bir şey olmadığını söylemişsiniz zaten. Bakın bir kez daha diyorum hamilelik yok. Beklettiğinizde hata yapıyorsunuz.

Denemesi bedava yani bedava derken bir teste bakar. Gidin bir gebelik testi alın ve yaptırıp on dakika sonraki sonucu inceleyin göreceksiniz ki hamile değilsiniz. Yok uçlar mordu yok sıvı geldi. Hayatım o kadar şeye morarırda sıvıda gelir. Bir de üstüne stres yapmışsınız. Hamile değilsiniz. Zor durumunuzu anlıyorsunuz ama bunu daha size nasıl anlatacağımızı bilemiyoruz.

Test alın yapın rahatlayın. Hamilelik yok.

Güzel kuzum benim bu yukarıdaki sıkıntı yaşayan ve yardım isteyen @Yardımedermisiniz üyemize dediğimiz gibi bu durumu boşuna evham yapıyorsunuz. Yazdığınız yorumda bir saat hiç bir şey olmadığını söylemişsiniz zaten. Bakın bir kez daha diyorum hamilelik yok. Beklettiğinizde hata yapıyorsunuz.

Denemesi bedava yani bedava derken bir teste bakar. Gidin bir gebelik testi alın ve yaptırıp on dakika sonraki sonucu inceleyin göreceksiniz ki hamile değilsiniz. Yok uçlar mordu yok sıvı geldi. Hayatım o kadar şeye morarırda sıvıda gelir. Bir de üstüne stres yapmışsınız. Hamile değilsiniz. Zor durumunuzu anlıyorsunuz ama bunu daha size nasıl anlatacağımızı bilemiyoruz.

Test alın yapın rahatlayın. Hamilelik yok.
Tamam çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Geri