2 haftada vücut sıkılaştırmak mümkün mü?

• Konbuyu başlatan Besteaokumus
  • Başlangıç tarihi
B

Besteaokumus

Forum Okuru
2 haftada vücut sıkılaştırmak mümkün mü?

2 haftada vücut sıkılaştırma melek kadınlar kulübü 2 haftada vücut geliştirme forum'da.​

Kızlar aslında fazla kilom yok ama ben vücut gelistirmek istiyorum spor salonuna gitmek istemiyorum evde nasıl vücut sıkılaştırırım. Vücudum biraz hantal zayıfım ama sanki vücudum zayıf biraz dik durmak ve sıkı olmak için vücut sıkılaştırma nasıl yapabilirim evde. 2 haftada vücut sıkılaştırma mümkün olabiliyor mu?

images (21).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Vücut sıkılaştırmak için öncelikle düzenli spor egzersiz şart. Elbette basit egzersizlerden ziyade vücudun her bölgesini çalıştırmak ağırlık kaldırmak, ip atlama, bisiklet sürmek, yüzme de en iyi vücut sıkılaştırıcı hareketlerdir. Ama yeni başladıysanız hemen ağır sporlara başlamayın. Ama vücudunuz spora egzersize adapte durumda ise sıklığı artırabilirsiniz. Eğer vücut sıkılaştırıcı spor yapmak istiyorsanız vücudunuz da adapte ise haftada 5 kereye kadar spor yapabilirsiniz. 2 haftada vücut sıkılaştırma evde de mümkün ama düzenli bölgesel olarak da çalışmalısınız. Dilerseniz aşağıdaki videodan yeni başlayan birisi iseniz hemen videoyu izleyebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "vücut sıkılaştıran öneriler" yazımızı inceleyebilirsiniz. Vücut sıkılaştırıcı neler yapabilirsiniz yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Geri