2 kere adet oldum genede hamilelik ihtimali var mı yardım lütfen

caresiz19

Yeni Üye
Üye
2 kere adet oldum genede hamilelik ihtimali var mı yardım lütfen
öncelikle bu soruyu sorduğum için çok özür dilerim belki de kızacaksınız bana biliyorum ama kendimi çok çaresiz hissediyorum artık nefes alamıyorum internette araştırdığımda ihtimal olduğunu bu şekilde hamileliğini geç öğrenenleri gördüm ne kadarı doğru bilmiyorum kan testi veremiyorum bir de sizlere danışmak istedim ben 2 ay önce korunmasız cinsel ilişki yaşadım içeri boşalma olmadı geri çekilme oldu ve bu yöntemin riskli olduğunu bilmiyordum ilk ilişkimdi o günden sonra hayatım kabusa döndü uyku uyuyamıyorum sürekli ya varsa korkusu yaşıyorum olaydan sonra tam olması gereken günde adet oldum ama diğer aylara göre kanamam çok değişik ve az oldu buda beni şüpheye düşürdü sonra idrar testi yaptım negatif çıktı 2. Ay 6 gün gecikme ile tekrar adet oldum bu sefer çok dikkat ettim kırmızı pıhtılıydı son kez 2. Adetim bittikten 3 gün sonra test yaptım sabah ilk idrar değildi yaklaşık 2 3 saat idrar tutup yaptım mantıklı düşününce imkansız diyorum ama içimde ya varsa diye düşünmekten deliye döndüm bu ay adet olamamaktan korkuyorum benim sizlere sorum şu affınıza sığınarak biliyorum burda evlat hasreti çeken çoğu insan var ama hayatımın en büyük dersini aldım ve çok çaresizim bilgilerinize ihtiyacım var 2 kere adet olmuş biri hamile olabilir idrar testi ilişkiden 60 gün sonra yanlış sonuç verir mi akıntım çok ve göğüslerimde sızlama oluyor sırt ağrısı ve aşırı sivilcelenmelerim var bunları psikolojik olarak mı yaşıyorum yoksa kesinlikle hamilelik ihtimali yok mu kuruntu mu yapıyorum

Selamlar hayatım yani neden bu kadar taktın anlamıyorum da bu şekilde literatüre geçecek bir hamilelik şekli yok boşuna hayatını kabusa dönderiyorsun hamileliğin yok. Kaç kere adet olmuşsun böyle bir mantık var mı ? İmkansız ! Rahat ol bu şekilde hamilelik olmaz. Hamile olsan test pozitif çıkardı rahat ol hamile değilsin.

Selamlar hayatım yani neden bu kadar taktın anlamıyorum da bu şekilde literatüre geçecek bir hamilelik şekli yok boşuna hayatını kabusa dönderiyorsun hamileliğin yok. Kaç kere adet olmuşsun böyle bir mantık var mı ? İmkansız ! Rahat ol bu şekilde hamilelik olmaz. Hamile olsan test pozitif çıkardı rahat ol hamile değilsin.
Ablacım bende bilmiyorum bir türlü atamıyorum internette o kadar çok şey okudum ki ilk aylar kanama olur testlerin yanılma payı vardır vs birde testi dediğim gibi sabah ilk idrar ile yapmadım 2 3 saat tutup yaptım daha test yapmama gerek var mı yoksa artık tamamen kesinlikle olmadığına emin mi olmalıyım

Hayatım sana teste gerek yok diyecem ama sen durmayacaksın anlıyorum halinden :) Al testi yap hatta yüz kere yap gene sonuç negatif çıkacaktır. Rahat diyorum biraz relax ol ama al yap negatif olduğunu göreceksin.

Hayatım sana teste gerek yok diyecem ama sen durmayacaksın anlıyorum halinden :) Al testi yap hatta yüz kere yap gene sonuç negatif çıkacaktır. Rahat diyorum biraz relax ol ama al yap negatif olduğunu göreceksin

Hayatım sana teste gerek yok diyecem ama sen durmayacaksın anlıyorum halinden :) Al testi yap hatta yüz kere yap gene sonuç negatif çıkacaktır. Rahat diyorum biraz relax ol ama al yap negatif olduğunu göreceksin.
Hayır ablacım size güveniyorum eğer bir test daha alırsam bunun sonu gelmeyecek sürekli alıp yapmak gelecek içimden biliyorum o yüzden sizin kesinlikle yok demenize ve bilgilerinize güvendiğim için bu düşünceden tamamen kurtulmaya bakacağım sonuçta insanlar hamilelik beklerken adet olunca o ay umutlarını kesiyorlar sanırım bu internetteki bilgi kirliliği kafamı çok karıştırdı ve vesvese oldu çok teşekkür ederim Allah razı olsun size güveniyorum

Sadece son bir soru sorup konuyu tamamen kapatıyorum testin ilk idrar olmaması sonucu etkiler mi yoksa olsa her türlü ikinci çizgi koyu çıkar mıydı

Hayır çok fazla etkilemez. Planlı gebelik isteyen kadınlarda daha net sonuç almak için sabah idrarı ile yapılması tercih edilir. Sizin baya uzun zaman olmuş erken ya da geç farketmiyor sizin için olsa direkt çıkardı ama bu mümkün değil hamile değilsiniz.

Hayır çok fazla etkilemez. Planlı gebelik isteyen kadınlarda daha net sonuç almak için sabah idrarı ile yapılması tercih edilir. Sizin baya uzun zaman olmuş erken ya da geç farketmiyor sizin için olsa direkt çıkardı ama bu mümkün değil hamile değilsiniz.
Çok teşekkür ederim o kadar büyük bir ferahlık verdiniz ki gönlüme Allah binlerce kez razı olsun kendimi yiyip bitirdim iki aydır ne kadar dua etsem azdır Allah'ım razı olsun

Geri