2 yaş için kanguru bulamıyorum var mı

S

Semraxzzxc

Forum Okuru

Mrb, oğlum 2 yaşında kangurusu var ama çocuk onun içinde rahat değil küçük geliyor, mağazalara baktım benzer ürünler var şöyle çocuğun rahat edeceği bir kanguru bulamadım hepsi aynı boylarda nereden bulurum 2 yaş için kanguru büyük boy ...

Semra merhaba tatlım,

Ya çocuk askere gidecek yaşa gelmiş ne kangurusu :) şaka bir yana aynı sorunu ben de yaşadım benim ki 9 aylıkken bir kanguru aldım markası felan öyle akılda kalan tanınmış bir marka değil ama aldığıma pişman oldum çocuk rahat oturamadı bacaklarını sıktı filan ben de başka bir kanguru bakmak zorunda kaldım bayaa araştırdım ve sonunda Kraft marka kanguru aldım ve keşke ilk bunu alsaydım dedim çünkü çok ergonomik ve rahat bende çocuk da rahat ettik. Sana da Kraft tavsiye ederim 0-4 yaş için olan modellerinden alabilirsin internet üzerinden n11 ,hepsiburada gibi sitelere bak alacağın mağazanın mağaza puanına da dikkat et düşük puanlı mağazadan alma.

Babybjörn kanguru tek geçerim çok ergonomik. Benim çocuğum sıkıntıya gelemez normalde ama bu kanguruda duruyo valla

Ömürleri bereketli olsun hayatım yeni nesil çocuklar çok şanslılar. Bebek beşiği bile görmemiş bir nesilden, konforlu arabalara evrim. :)

Geri