2012 Ford Focus ST

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2012 Ford Focus ST
2012 ford focus focus 2012 ford yeni kasa yeni kasa
2012 yılında satışa çıkması planlanan Ford Focus modelini ve özelliklerini sizler için paylaşıyorum
2012-ford-focus1-2578.jpg

2012-ford-focus2-6203.jpg

2012 yılının başında satışa geçirilmesi düşünülen bu konsept, Focus modelleri içerisinde en performanslısı olmaya aday.
Ford, popüler modeli Focus için yeni bir atağa kalkıyor. 2012 yılında satışa geçilmesi düşünülen Focus ST için Paris’te bir ön tanıtım yapmayı planlıyor. Focus modellerinde performans arayanlar için iyi bir tercih oluşturabilecek olan model, 2.0 litrelit 250 beygir gücünde Forfd’un EcoBoost motoruna sahip. Sadece motoru değil, şık ve agresif görüntüsüyle de bir performans otomobilinden beklenenleri verebilir. Oldukça dinamik bir tasarıma sahip olan Focus ST, bu görüntüsüyle fuara katılanların ilgili odağı olacaktır.
2012 Focus ST, Avrupa ve Kuzey Amerika’da satışa sunulacak. Onu 2012′den önce görmek isteyenler için çok kısa bir süre kaldı. 2012 Model Focus ST, Paris Otomobil Fuarında sergilenecek. 30 Eylül’de yapılacak olan sunuma Ford CEO’su Alan Mulally ve Ford Avruda CEO’su Stephen Odell’da katılacak.

Geri