2013 Güzel Sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2013 Güzel Sözler
bu konu 2013 sevgiliye güzel sözler ile ilgili bilgilere yer vermektedir.

Sevdiginiz ki?iye en güzel ve anlaml? güzel sözlerle etkilemek isteyenler için, 2013 y?l?n?n ve facebook sayfalar?n da en be?enilen güzel sözleri sizler için bir araya getirdim. ?çlerin de eminim ki çok be?enece?inizi umdu?um sözleri mutlaka bulacaks?n?zd?r;)

ask%20resimleri%20(2)-168.jpg

• Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir arada toplam??. eeee benden çok bahsettik senden naber…

• Bir deniz dü?ün susuz, bir insan dü?ün mutsuz, bir gece dü?ün uykusuz. bir yürek dü?ün sevgisiz, bir bahar dü?ün çiçeksiz, bir de beni dü?ün sensiz…

• Seni her özledi?imde gökten bir y?ld?z eksilseydi gökyüzü kapkaranl?k olurdu.

• Nas?l uzaktaki y?ld?z parlak geliyorsa insana,uzakta oldu?um için tutkunum sana,hani en güzel a?klar imkans?z gelirya insana imkans?z oldu?un için gülüm a????m sana..

• Günün en tatl? esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine çek ve kalbinin en kuytu kö?esinde benim için sakla…

• Kilometrelerce uzakl?klara gizlenmi? olsada dostlu?umuz ayn? gökyüzünü payla?t???m?z sürece dostuz!

• Bir gün daha do?du sonsuz umutlar ta??yan e?siz duygularla..umar?m bu günde gelecek güzel günlerin habercisidir.

• Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatl? can?n? sen güllerden de güzelsin,sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S ? N

• Avucun aras?na bir yürek b?rakt?m ister bir kenara kald?r?p atars?n ister kendi yüre?inin üstüne koyar her zaman seninle olaca??n? hat?rlars?n.

• Baz? insanlar hayalleriyle baz?lar? sevgileriyle ya?arlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlar?yla hayallerine ula??r.

• Ben asla a?lamam deyip her gece yata?a yatt???nda akl?na o gelip gözünden iki damla ya? süzülüyorsa e?er utançla i?te o zaman a??ks?n demektir..

• Kar tanesi eriyip dudaklar?na indi?inde ve o bir damlan?n serinli?ini biriyle payla?mak istedi?inde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olaca??m.

• Seni ne kadar sevdi?imi anlamak istiyorsan; ya?an her ya?mur damlas?n? yakalamaya cal??.yakalayamad???n her ya?mur damlas? seni ne kadar sevdi?imin ispat?d?r…

• Güne?in ilk ???klar? gününü ayd?nlatt???nda ve içinde do?an nedensiz sevinci biriyle payla?mak istedi?inde, pencereni aç yeter.Ben o tatl? sessizlikte seninleyim!

• Gök yüzünde bir y?ld?z seç büyük ve parlak olsun yan?nda bir y?ld?z daha seç büyük ve parlak olmas? önemli de?il senin yan?nda olsun yeter.

Beni bana sor, benim kim oldugumu. Kendini kendine sorma kim oldugunu.

Senin kim oldugunu en iyi bilen birisi var gel de ona sor.

Onun kim oldugunu merak ediyorsan, basini kalbimin üstüne koy dinle bak sana ne söylüyor.

BEN BUHAYATIN YÖNETMEN?Y?M ?STED?G?ME ROL VER?M ?STEMED?G?ME YOL VER?M.SAYGILAR….

kavu?amam sana bundan sonra sewqidiqin k?za sLm söyLe…

qit ?imdi birdaha qeLme yada dur! qitme! qitmeden özledim seni,sus söyLeme qitmen qerektiqini bedduLar?m yaraL? bir kaLp ve yorqun qözLerle bak?yorum ard?ndan titreyen dudakLar?mda son bir hece benim qibi oL qünün birinde..

Seni da?lara yazd?m bulutlar sildi seni yerlere yazd?m arabalar sildi seni suya yazd?m dalgalar sildi seni duvara yazd?m boyalar sildi seni yüre?ime yazd?m kimse silemedi…!!!

Sen, Solgun baharlardaki mavi ya?murum, Ak?am k?z?ll???nda yorgun gölgem, K?? ayaz?nda yaz güne?imsin.

Bulutlardaki sakl? dü?lerim, Her günün sonunda özledi?imsin. Yüzün kadar temizdir kalbin, Hangi sevgi alabilir yerini? Yoklu?un ya?mura yaz? yazmak kadar zor, Sensizlik ölüm kadar ac?

Sen, Solgun baharlardaki mavi ya?murum, Ak?am k?z?ll???nda yorgun gölgem, K?? ayaz?nda yaz güne?imsin.

Bulutlardaki sakl? dü?lerim, Her günün sonunda özledi?imsin. Yüzün kadar temizdir kalbin, Hangi sevgi alabilir yerini? Yoklu?un ya?mura yaz? yazmak kadar zor, Sensizlik ölüm kadar ac?

HAN? B?R KELEBEK TUTARSIN AVUCUNUN ?Ç?NDE BAKMAK ?STERS?N YA?IYOR MU D?E AVUCUNU AÇSAN UÇACAK SIM SIKI TUTSAN ÖLECEK ??TE A?K BÖYLER B??EY

HAN? B?R KELEBEK TUTARSIN AVUCUNUN ?Ç?NDE BAKMAK ?STERS?N YA?IYOR MU D?E AVUCUNU AÇSAN UÇACAK SIM SIKI TUTSAN ÖLECEK ??TE A?K BÖYLER B??EY

A?k muhte?em bir deryad?r damlas?n? bilene tereddütsüz kendini teslim edene denizin derinli?inde ne inciler ne mercanlar var görene.

Lakin burada yüzmek kolay de?il at?veriyor ?üphe ta??yan? denizin yüzüne ya da sen bo?ulmaya mahkumsun diyor yüzme bilmeyene gerçek a??k tak?l?r m? hiç engellere mest olmu?tur o deryaya devam eder

hiç durmadan yüzmeye ne bo?ulandan ne at?landan mevla o deryaya dalanlardan eyleye

SADIK DE??LSEN E?ER SEVM?YORSUNDUR.HERZAMAN DE?ER VERD???N ÖLÇÜDE DE?ER GÖRÜRSÜN.SEVD???N KADAR SEV?L?RS?N

Geri