2013 yeni komik mesajlar arıyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
2013 yeni komik mesajlar arıyorum
Yeni komik mesajlar arıyorum.Arkadaşlara sms atacam, facebooktan paylaşacam. Lütfen yepyeni komik mesjalar yazın..

Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Onuncu köyden sesleniyorum, Seni çok seviyorum.

Atalarımız zamanında Orta Asya'dan çıkıp da ters yöne gitselerdi, şimdi Japon olurduk..

Arkadaş Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin...

Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti...

Allahım kör oldum... Artık kusura bakamıyorum...

Seni sensiz de yasayabiliyorum..En azından kafamı dinliyorum...

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim...

Sen sen ol kapı önünde aşk yapma , aşkın gözü kördür ama komsununki asla

Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama konturum bitti...

Paranın ne önemi var önemli olan miktarı...

Erkekler limona benzer baktıkça ağzın sulanır yedikçe miden bulanır...

Kadın hakkı diye bir şey yoktur,Çünkü hakkı erkek ismidir...

Oğlum müjde sana iş buldum! Nasıl iş ,büfede yedigün vereceksin...

Sana yaza yaza yaz geldi. Mesaja zam geldi. Daha yazacaktım ama kontürüm bitti...

Sen bir meleksin, dağda gezen ineksin, ot veririm yemezsin, Allah belanı versin...

Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir. Zekilerde hafıza kaybı aptallarda kısa süreli körlük kavşakta olanlarda ise bir anlık gülümseme yapar...

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatın kayar.

Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Hangisini seçsem diye hep ikilemdeyim.

Hayatta üç arkadaş vardır,biri ekmek gibidir har zaman ararsın ,biri ilaç gibidir gerektiğinde ararsın,biride mikrop gibidir o gelir seni bulur.

titannnn ilki güzelmiş yahu hahaha son mesajada aynen katılıyorum istemediğin ot dibinde biter misali :D

Benzer Diğer Konularımız !

Geri