2014 Öğretmenler Günü Sms Sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2014 Öğretmenler Günü Sms Sözler
2014 öğretmenler günü sözleri, öğretmenler günü sms sözler, öğretmenler günü sözleri

"Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" demiş H.z Ali... Eğitimin ve öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu bu sözle bir kez daha anlamış bulunuyoruz. Eğitime ışık veren öğretmenlerin öncelikle 24 Kasım öğretmenler gününü Melekler Mekanı.Com olarak kutlar ve hemen ardından günün anlam ve önemini vurgulayan öğretmenler günü sms sözlerini sizler için paylaşıyoruz.

ogretmenler-gunu-2.jpg

Öğrencilerine okuma isteği aşılamayan bir öğretmen havada soğuk demir dövüyor demektir.

Çocuklarımızın yetişmesınde buyuk rol oynayan, her turlu fedakârlığı gosteren sızlere cok borcluyuz. Oğretmenler gununuz kutlu olsun.

Öğretmenlere o kadar şey borçluyuz ki bunu asla ve asla kimse ödeyememez.çünkü onlar bizi bu yaşa kadar getirdiler.bütün öğretmenler öğretmenler gününüz kutlu olsun

Öğretmen olmak emek ister…En önemlisi cahilliği yenip zafere ulaşmayı ister….Ona sevgi verip geri ödemeyi ister!!

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum öğretmenim.

Senin sana rağmen bir yüzün var herkesin ilk aşkına benzeyen baktıkça büyüyen sen benim hayatımın en büyük parçasısın öğretmenim

Ögretmenler, altın kanatlı kelebeklerdır. Çıceklerın arasından hıc yorulmadan, devamlı ucarlar. Çıceklerıne toz kondurmamaya çalışırlar.

Ögretmen, bır bahcıvandır. En guzel güllerı o yetiştirir. Hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahcesındekı gullere su verır ve onların bakımını tıtızlıkle yapar.

Sen güllere özenme güller sana özensin sıkma o tatlı canını be gülüm sen güllerden de güzelsin canımdan çok sevdiğim iki öğretmenime

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim

Tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun bize bu bilgileri veren bizi bu günlere getiren tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun hiç bir zaman unutmayalım ki öğretmenlik en kutsal meslektir

Geri