21 gün olumlama yaptığımda neler değişir?

S

sevilaytsn

Forum Okuru
21 gün olumlama yaptığımda neler değişir?

21 gün olumlama yapanlar melek kadınlar kulubü 21 gün olumlama nasıl yapılır forum'da.​

2 yıldır çok zor bir süreçten geçiyoruz sizler nasıl zor bir süreçten geçiyorsanız biz daha fazla zordayız inanın. Eşim işten çıktı çocuklar 4 tane hepsinin ihtiyaçları var. Kayınvalidem bizimle kalıyor. E 2 yıldır değil onun öncesinde de yaşadığım sıkıntılar fazla benim. Ben de bu olumlama hakkında güzel şeyler duydum Ben de yapsam düzenli şekilde bir şeyler değişir mi? 21 gün olumlama yapmak gerekiyormuş etkisi ancak o zaman sonra ortaya çıkarmış.

Merhaba
Hayatımızda neleri en çok söylersek onları hayatımıza çekeriz aslında ben de buna inanıyorum. Hani şükür edersek hamd edersek inanıyorum ki Allah bize daha güzellerini nasip edecek. Ama sürekli halimizden şikayet edersek ben bunu haketmedim neden bunlar başıma geliyor diye olumsuz cümleler kurarsak sürekli psikolojimiz de o denli kötü etkilenir ve evrene negatif enerji yayarız bu da bize bu şekilde geri döner buna inanıyorum yani. Siz de zor zamanlardan geçiyorsunuz belli ki ama çözümler aramanız çok güzel. Öncelikle kafanızdaki olumsuz şeylerden kurtulmanız gerekiyor bunun için. Affetmediğiniz insanları affedin her türlü olumsuz düşünceyi silmek için öncelikle olumsuzlukları silin kafanızdan. Örneğin talih size gülmemiştir sürekli şanssızım talihim yok demek yerine şans beni bulsun talihim her zaman açık olsun diye olumlama cümleler ile hem kendinize daha çok iyi geleceksiniz hem de olumsuz şeylerden arınacaksınız. Kullandığımız sözcükler ruh halimizi çok etkiliyor. Ama tabii olumlama cümlelerinin de kurulurken bazı önemli noktaları var. Sabah kalktığınızda ya da gece yatarken birkaç cümle ile yapılan olumlamalar 1 ay sonunda sizi fazlasıyla değiştirecek daha farklı gözle bakacaksınız hayata. Kendinize emir kipleri ile değil daha sade olumlama cümleleri kurun. Örneğin ben mutlu olmalıyım diye şartlama değil de. Bolluk para mutluluk benimle gibi cümleler ile olumlumalar daha net ve güzel olacaktır. 1 ay sonunda yaptığınız düzenli olumlama çalışmaları ile kendinize iyi geldiğini siz de göreceksiniz.

Aşağıdaki ilgili yazıyı da okumanızı isterim. İlgilenirseniz aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacak. ''Neden her şey beni buluyor'' konumuzun linkini aşağıda göreceksiniz.

Geri