27. günümdeyim duphaston kulandım ve ateşim hala yüksek

minabeyza

Yeni Üye
Üye
27. günümdeyim duphaston kulandım ve ateşim hala yüksek
arkdaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım.
3 yıldır bebek istiyorum.Doktor doktor gezdim neredeyse hepsi sorun yok değerlerin iyi sadece prolaktinim yüksekti bir ara sonra düzene girdi,kansızlık dedi biri de kan değerlerimde normale döndü sabırla kuzumu bekliyorum ama her ay hüsran maalesef .
hatta geçen ay yumrutlamadan snr 2-3 gün süren kanamam da oldu dr olabileceğini bunun normal olduğunu söyledi.
Bu ay 16 gün itibari ile duphaston içtim günde bir tane ve ilaç bitti şimdi.27 günümdeyim bazal ateşimi ölçüyorum genelde 37.5-37,6 seyrinde devam ediyo ama ayaklarımın altından ateş çıkıyor ,göğüslerim dolgunlaştı ve çok acıyo ara ara kasıklaqrımda hareket hissediyom ama acı gibi değil.sanki.ne olur duanızı ve bilgilerinizi eksik etmeyiniz.
Bİrde vucüt ısısnı ölçerken sabah olması şartmı çünkü ben hep akşam saat:19:00 gibi ölçtüm.Çünkü ilk gün öyle yapmıştırm.
hamil olanlar bilgilerini paylaşsın lütfen.:hail::ah::hail:

Var hayatım olmaz olur mu ama sorunun en iyi cevabı için doktorunla görüşmen lazım geliyor. Ben kullanmadığım için bir şey diyemiyeceğim sadece senin için şunu yapabildim aşağıdaki arama sonuçlarında duphaston kullananlar ile ilgili yazılar var incele başka sorun olursa yaz. Umarım soruna cevap verebilecek duphaston kullanan bir kişinin yorumu gelir geçmiş olsun bitanem.

SİTEMİZDEKİ DUPHASTON BAŞLIKLI YAZILAR

Geri