36 gün sonra yapılan Bhcg testi sonucu kesin midir ?

asenagwen

Yeni Üye
Üye
36 gün sonra yapılan Bhcg testi sonucu kesin midir ?
Merhaba ilişkiden 36 gün sonra yapılan bhcg testinin sonucu kesin midir? Geç döllenme varsa bile 36 gün yeterli olur mu?

Selammlar hayatım tabiki evet ilişki üzerinden geçen 36 gün sonunda yapılacak olan beta hcg kandan gebelik testinin sonucu yüzde yüz doğrudur. Hamilemiyim diyor isen çıkmadı ise kesinlikle değilsindir bilgin olsun. Net olarak aşağıdaki konu sana yardımcı olacaktır.

Selammlar hayatım tabiki evet ilişki üzerinden geçen 36 gün sonunda yapılacak olan beta hcg kandan gebelik testinin sonucu yüzde yüz doğrudur. Hamilemiyim diyor isen çıkmadı ise kesinlikle değilsindir bilgin olsun. Net olarak aşağıdaki konu sana yardımcı olacaktır.

selam sadmincim nasılsın uzun zaman görüşmeyeli öncelikle bi müjdem var 2 sene emeklilik hakkı kazandım 2 sene sonra raporu yenilicem bi dahakine sürekli çıkacak inşallah gelelim soruma benim âdetlerim pek düzenli değil ama her ay oluyorum 2 eksik yada 2 3 gün geçe ben geçen ay rahim filmi çekildim geçen salı adet olmam lazımdı olmadım şimdi test yapsam belli olurmu yoksa biraz daha beklemek gerekirmi canım

Selamlar bi tanem, hayatım tam net tarih ver en son ne zaman oldun sarkıyor dediğine göre ne zaman olman lazım bu ay net olarak bilgi verirsen değerlendirelim hayatım.

Kiminle :) Tabiki konuşacaksın hayatım Rabbim Nasip Etsin inşAllah. Durmak yok devammmm Sen iki üç güne bi test yap istersen. Umut fakirin ekmeği gülümm... :hamis: :hamis: :hamis:

Geri