4 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

TİTAN

*Melekler Mekanı*
4 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
4 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 4 nisan 2014 günlük burç yorumları

Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 4 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

burçlar.jpg

Koç Burcu - (21 Mart – 20 Nisan)

**Ay tepe evinizde ilerleyerek, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir. Çalışkan yapınıza uygun davranışlar içindesiniz. Sabırla yaklaştığınız konularda başarınızı perçinliyorsunuz. İşin içine duygular girdiği zaman aklınız karışıyor ve olaylara daha farklı bakabiliyorsunuz. Bugün kişisel hobilerinize de, yer vermelisiniz..

**Cazibeniz artıyor BURCUNUZUN yöneticisi Mars’ın Boğa burcundaki konumu, mesleki ve parasal konularda değişim yapma isteği içinde olabileceğinizi ve maddi konularda beklenmedik koşullar elde edebileceğinizi açıklıyor. Burcunuzda bulunan Güneş’ten ve Venüs’ten yaşam enerjisi almaya devam ederken kişiliğinizle dikkat çekme isteğiniz artabilir. Venüs kişisel çekiciliğinizi büyük ölçüde artırıyor, eğlence yaşamınızda hareketlenme gözlüyorsunuz.

**İş hayatınızda olabildiğince verimli olacağınız fırsat ve imkanlar söz konusu. İş görüşmelerinizde gizliliğe önem vermeli ve tamamlayıp uygulamaya geçinceye kadar kimseye bir şeyden bahsetmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal dengeleri sağlamakta zorlanabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin size olan tutumundan rahatsızlık duyabilirsiniz. Size karşı saldırgan ve kırıcı bir tutum sergileyebilir. Ne sessiz kalıp sizi kırmasına izin verin ne de tartışmayı alevlendirecek davranışlar sergileyin. Dengeyi sağladığınız takdirde sorunlar aşılacaktır.

Günün Olumlaması:Ben bugün yaşamın bana sunduğu tüm güzellikleri görmeye niyet ediyorum. Aldığım nefes, sağlıkla uyandığım her gün için şükürler olsun. Yaptığım işi seviyorum, ruhumdan gelen güzel enerji tüm yaşamsal alanlarıma sevgiyle yansıyor ve gerçek mutluluğu yaşıyorum.

boga_burcu_12112013

Boğa Burcu - (21 Nisan – 21 Mayıs)

**Partnerinizle ortak çalışmalara girmeden önce, kendinize biraz daha, zaman tanımalısınız. Sabit düşüncelerin kişisi olarak, onun değişen fikirlerine karşı, olumsuz bir tavır almanız mümkün. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir..

**Fikir alışverişi BU hafta da burcunuzda ilerleyen Mars, dayanıklılığınızı ve rekabetçi yapınızı güçlendiriyor. Karşılıklı para alışverişinde bulunduğunuz kimselerle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Çalışma koşullarınızdan fazlasıyla etkilenebileceğiniz görülüyor. Hafta sonunda kısa veya uzun yolculuklarda yaşam bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz..

**Bugün yaşamınızın her alanında cesur davranın ve parlak zekanızı yapmanız gerekenler için kullanın. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu duygusal meseleleri ele alış şekliniz. Hemen her konuda kendinizi haklı görür tarzda hareket ederseniz üzülen taraf siz olabilirsiniz. Kendinize de birlikte olduğunuz insana da adil olun. Bekar Boğa”lar sizler de yükselen enerjinizle karşı cinsin üzerinde olumlu etkiler bırakacaksınız.

Günün Olumlaması:Evrenle bütünleşiyor, kainatın güzellikleri ile tamamlanıyorum. Kalp kırıklıklarımı, olumsuz alışkanlık ve davranışlarımı ruhumdaki güçlü inançla aşıyorum. Dünümde yaşadığımın olgunluğunu alarak yarınıma katıyorum. Sağlıklı, dinç ve huzurluyum.

ikizler_burcu_12112013

İkizler Burcu - (22 Mayıs – 21 Haziran)

**Bugün hayal dünyanızın geniş olması nedeniyle, kazançlarınız konusunda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz. Merkür Kova & ‘;da olumlu etkilerken, fikir değiştirmek için bahaneler arıyorsunuz. İlişkinizi sorgulayacak konuşmalardan uzak kalmayı başarırsanız, durumun geçiciliğini kavrayabileceksiniz..

**Kuruntuya dikkat! BOĞA’DA ilerleyen Mars’ın konumu, benliğinizde değişik duygular yaşamanıza neden olabilir. Sağlığınız konusunda kuruntulara kapılmanız mümkün. İç disiplin duygunuzun güçlü olması planlama konularında başarıya işaret ediyor. Yöneticiniz Merkür’ün olumlu etkilerini konuşmalarınız üzerinde hissedebilir, sevdiğiniz insanı sözlerinizle etkileyebilirsiniz. Yuva kurma veya yuvanızda değişiklikler yapma isteği içinde olabilirsiniz.

**Gökyüzü hayatınızın kontrolünü ele almanız için destekliyor sizleri. Rahatsızlık duyduğunuz, mutsuz olduğunuz hemen her konuda kararlı davranın. İsteklerinizi belirlerseniz yaşayacağınız gelişmeler karşısında nasıl davranmanız gerektiğini de buldunuz demektir. Hiç kimsenin aldığınız kararları engellemesine izin vermeyin. Rehberiniz, sezgileriniz olsun. Finansal konularda yaşanacak zam ya da terfi kaygılarınızı da azaltacaktır. Aşk hayatınızda ise şartları zorlamamanız gereken bir gündesiniz.

Günün Olumlaması:Korkulardan, kaygılardan, yanılgılardan arındırıyorum ruhumu. Cesur bakıyor ve cesur yaşıyor. Yaşamın bana sunduklarını görmeyi seçiyorum. Fark. edemediklerimin farkına varıyor. Karanlık perdeleri aralayarak, göremediklerimi görmeyi seçiyorum. Yeni kararlar alıyor ve uyguluyorum.

yengec_burcu_12112013

Yengeç Burcu - (22 Haziran – 23 Temmuz)

**Ay karşıt; burcunuzda ilerlerken, ortaklıklar ve ilişkiler konusunda, duygusal davranmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Bugün, karşı cinsin ilgisi üzerinizde. Eski aşkınızla ilgili pürüzleri bir türlü kafanızdan atamıyorsunuz. Üstelik, onunda hala sizin üzerinizde etkisini arkadaşlarınızda biliyor..

**Konuşma zamanı BOĞA burcunda ilerleyen Mars, dost çevrenizde suskunluğunuzu bozup, kendinizi gösterme isteğine sahip olabileceğinizi belirtiyor. Burcunuzdaki Jüpiter sayesinde ise gerek mesleki gerekse özel yaşantınızda bir takım anlaşmazlıklara uyumlu yapınızla çare bulabilirsiniz. Balık burcundaki Merkür, konuşmalardan fazlasıyla etkilenebileceğinizi belirtiyor. Saygı duyduğunuz kişilerden arabuluculuk bekleyebilirsiniz..

**Gökyüzü olmasını istediğiniz, inandığınız hemen her konuda yaşanacak sürpriz gelişmelere işaret etmekte. İnancın gücü, yaşamanızın her safhasında etkili bir şekilde kendini gösterecek. Adeta yeniden yapılanacak, kendinize olan güveninizi tazeleyeceksiniz. Maddi konularda geçmişte yaşanan aksiliklerden aldığınız dersleri profesyonel çalışma hayatınıza aktarıyor olmanız, saygınlığınızı daha da arttıracaktır. Özel yaşamınızda ise aile büyükleri ile tartışmalar ciddi boyutlara gelebilir.

Günün Olumlaması:Gecenin siyahının, gündüzün ışığının sırrına eriyorum. Var oluşun önemini kavrıyor, aşkın kutsallığına inanıyor, sahip olduğum değerlerimi koruyor ve muhafaza ediyorum. Değerlerimle güçleniyor, yeteneklerimin sayısız nimetinin şükrünü tüm kalbimle yaşıyorum.

aslan_burcu_12112013

Aslan Burcu - (24 Temmuz – 21 Ağustos)

**Gücünüzün yüksek oluşu ve maddesel konularla ilgili çabalarınız sizi olumlu etkiliyor. Bugün, arkadaşlarınızla tartışma yaratacak konulardan uzak kalmalısınız. Küçük öfkelerin zararlı olduğunu size hatırlatsalar bile siz kendi tavırlarınızda inatla ısrar ediyorsunuz.. Partnerinizle bu durumu görüşebilirsiniz..

**Pratik çözümler BUhafta Boğa burcunda ilerleyen Mars’ın enerjisi iş çevrenizde otoriter ve rekabetçi davranışlarınızla dikkat çekebileceğinize işaret ediyor. Mesleki bağlantılarınızın artması sizi birçok değişime sürükleyebilir, fakat yine de yeniliklerden zevk alabilir ve başarılı olabilirsiniz. Güçlü sorumluluk duygularınız rutin işlerinizi pratik yöntemlerle halletmenize yardımcı olabilir. Sağlığınız için girişimlerde bulunabileceğiniz bir haftadan geçeceksiniz..

**Bugün iş hayatınızda olumsuz enerjileri üzerinize çekmek istemiyorsanız kaygı ve endişelerinizi kontrol altına alın. Aksi halde kaygılarınız yazınızı kışa çevirebilir. İş görüşmelerinizde sağduyulu davranın ve duygularınızı iş hayatınıza yansıtmamaya özen gösterin. İş birlikleri ve fikir alışverişleri hafta boyunca kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce yaşanan, hoş olmayan bir durum tekrar gündeme gelebilir. Eskiyi deşmek ilişkinize sadece zarar verir.

Günün Olumlaması:Kendimi seviyorum, merhametimi öncelikle kendime gösteriyor sonra sevdiklerime yansıtıyorum. Kendime değer vermem gerektiğini öğrendim ve uyguluyorum. Sevdiklerim benim için ben de onlar için kıymetliyim. Ruhumu aşkla besliyor, yaşama sevgiyle güçlü bir şekilde bağlanıyorum. Karşılaştığım tüm zorlukların üstesinden yüksek iradem sayesinde geliyorum.

basak_burcu_12112013

Başak Burcu - (22 Ağustos – 23 Eylül)

**Bugün idealist yapınız ön plana çıkacaktır. Yeteneklerinizi geliştirme konusunda çabalarınızın güncellik kazanması, kazançlarınızı da olumlu şekilde etkileyecektir. Bugün kardeşlerle ilgili iletişim problemleri gündeme gelebilir ve aile içinde bu konuların yorumu yapmanız gerekebilir. Duygusal karışıklığınız devam ediyor..

**Neşeli ortamlar BOĞA burcunda ilerleyen Mars, bu hafta yolculuklarınıza hukuksal sorunlarınıza ve eğitim konularınıza destek getiriyor. Kendinizi kaynaklarınız ve yatırımlarınızla ilgilenmek durumunda hissedebilir ve bu konularda kâr elde edebilirsiniz. Ayrıca karşıt burcunuz Balık’taki Merkür’ün konumu kendinizi kalabalık ve neşeli ortamlarda rahat hissedebileceğinize işaret ediyor. Hedeflerinizi iyi belirleyin..

**Gökyüzü sorunlu bir evlilik içinde olan Terazi”leri, tartışmalarla karşılaşabilecekleri yönünde uyarıyor. Bugün kimsenin sizi üzmesine, yıpratmasına izin vermeyin. Bitmiş bir ilişkiyi yüreğinizi daha fazla kanatarak, götürmeye çalışmanız sizden başka kimseyi üzmeyecektir. Bilmelisiniz ki bitmiş bir şey sizi sadece tüketir. İş hayatınızda ise arkadaşlarınız aracılığı ile yaşayacağınız heyecan verici gelişmelerle moral bulabilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi bir şekilde ortaya koyabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz bugün. Bekar Terazi”ler, aşk hayatınızda cesur davranırsanız kazanan siz olacaksınız.

Günün Olumlaması:Enerjimi doğru yönde kullanıyor ve karşılaştığım her fırsatı olumlu olarak değerlendiriyorum. Yeteneklerimi özveri ve inançla geliştirdikçe daha çok kazanıyor ve standartlarımı yükseltiyorum.

terazi_burcu_12112013

Terazi Burcu - (24 Eylül – 23 Ekim)

**Yönetici gezegeniniz Venüsü’n konumu, somut olaylarla ilgilenmenize neden olacak. Çevrenizin tecrübelerinden yaralanmak sizi olumlu bir şekilde motive ediyor. Kendi görüşlerinizin, geçmişin tecrübeleriyle ; birleşmesi sonucunda, mükemmel bir sentezin ortaya çıkmasına neden oluyor. Değişim dolu günler sizi bekliyor..

**Yaratıcı fikirler BOĞA burcundaki Mars’ın durumu duygusal yaşamınızın cinselliğinizi derinden etkileyebileceğini belirtiyor. Maddi konularda ve ortak paylaşımlarınız konusunda temkinli olma isteğiniz artabilir. Bu hafta sosyal yaşantınızda ani bir hareketlenme gözleyebileceğiniz bir devreye girebileceğiniz gözleniyor. Beğenilmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Mesleki konularda yaratıcı fikirlerinizi uygulamaya koyabileceğiniz açıkça görülüyor..

**Gökyüzü ev ve iş hayatınızda eşinizle uyumlu, aynı değerlerde buluşabilmiş olmanın getireceği güzelliklere işaret etmekte. Bugün önemli bir yatırım yapabilir, yeni bir konut ya da iş yeri sahibi olabilirsiniz. İş hayatınızda yoğun ve son derece olumlu görüşmeler kariyerinizi güçlendirecek etkilere sahip. Özel yaşamınızda ise bekar Akrep”ler, eski sevgilinizden gelecek bir mesaj ya da mail duygularınızı bir an için karıştırabilir. Geçmişte neden ayrıldığınızı hatırlayarak, bu bilinçle hareket edin. Bitmiş bitmiştir diyerek, yolunuza var olan şartlarda devam edeceksiniz.

Günün Olumlaması:Son derece berrak, net ve arınmış düşüncelere sahibim. Çevremdeki her şeyi çok daha ayrıntıyla değerlendiriyor ve doğru kararlar alarak yaşamımı kolaylaştıracak girişimlerde bulunuyorum.

akrep_burcu_12112013

Akrep Burcu - (24 Ekim – 23 Kasım)

**İçsel huzurunuzu manevi bir şekilde hissetmek, çevresel koşullarınızın olumlu olmasıyla paralel ilerliyor. Bugün, birçok aktiviteye katılacak ve bulunduğunuz ortamlarda ilginç fikir ve tavırlarınızda dikkat çekeceksiniz. Yaşamınızı renklendirmek adına göstereceğiniz çaba, bazı isteklerinizde de artış sağlarken, kendinizi iyi hissetmenize neden olacak..

**Yeni ilişkiler KARŞIT burcunuz Boğa’da bulunan yöneticiniz Mars’ın burcunuza oluşturduğu gerilim, ikili ilişkileriniz konusunda dikkatli olmanız gerektiğine dikkat çekiyor. Her türlü ilişkilerinizdeki alınganlığınız verimli olabilecek işbirliklerine kuşkuyla yaklaşmanıza neden olabilir. Bu hafta enerjinizi orijinal ve eğitimle ilgili konulara yönlendirebileceğiniz görülüyor. İnançlarınız konusunda felsefi yaklaşımlarınız olabilir..

**Gökyüzü bugün evli Yay”ları ben merkezli düşünmemeleri konusunda uyarıyor. Her konuda kendinizi haklı görür, eşiniz üzerinde sessizliğini korumasına rağmen baskı kurmaya devam ederseniz Sizinle tartışma içine girmeden radikal bir karar alabilir. Sarsıcı bitişler yaşamak istemiyorsanız akıllı davranın ve egonuzun yüreğinizi ele geçirmesine izin vermeyin. İş hayatınızda ise girişimleriniz olumlu sonuçlanacak ve yeni kapıların size açılmasını sağlayacaktır. Bekar Yay”lar, sizler de karşı cinsin üzerinde olduğunuzdan farklı etkiler bırakıp hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Günün Olumlaması:Yaşama, sevdiklerime, işime duyduğum aşk zorluklar karşısında azmimi ve inançlarımı kuvvetlendiren büyük bir güçtür. Bu duyguyu yaşıyor olmanın şansıyla her günüm bolluk, bereket, huzur ve sağlık dolu.

terazi_burcu_12112013

Yay Burcu - (24 Kasım – 22 Aralık)

**Bugün, kişisel özelliklerinizi vurgulayan tavırlarınızı denetlemek zorundasınız. Özgürlükçü ve değişken yapınızı olumlu kullandığınız zaman, çevrenizle anlaşmanız daha da kolaylaşıyor. Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor..

**Kaygıya gerek yok BU hafta da Koç burcunda bulunan planetler eğlence ve aşk yaşantınıza fazlasıyla ilgi gösterebileceğinizi vurguluyor. Meslek yaşantınızda tedbirli ve seviyeli davranışlarınızla dikkat çekebileceğiniz görülüyor. Bu hafta zaman zaman kendinizi duygusal bakımdan gerilimli hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, zaman zaman aşırı kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün olabilir..

**Gökyüzü iş hayatınızda zorlandığınız konularda yaşanacak olumlu etkilerle, var olan şartlarda önemli gelişmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Olabildiğince girişimci ve aktif davranın. Maddi-manevi olumlu etkiler gün boyunca sizlerle. Ailenizle bağlarınızın güçleneceği, sizi bir araya getirecek olumlu olaylar deneyimleyebilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle romantizmi yeniden canlandırabilir, ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Aşkın zaferi, hayatınızda farkına varamadıklarınızın farkına varmanızı sağlayacak.

Günün Olumlaması:Ben aşkım, ben sağlığım, ben huzurum. Ben bulunduğum ortamın dengesiyim. Bilinçaltımın derinliklerinde esir kalmış isteklerimi ifade etmeyi seçiyorum. Böylelikle tüm blokajlarımı ortadan kaldırıyorum. Sözlerimi gerçekliğim kılarak her türlü zenginliği, şansı ve başarıyı en yüce hayrıma olacak şekilde kendime çekiyorum.

oglak_burcu_12112013

Oğlak Burcu - (23 Aralık – 20 Ocak)

**Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Sizin farklı düşünceleriniz karşısında, onların tepkili davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bugün, sosyal ilişkilerinize ağırlık verecek ve akşam saatlerinde ailenizle birlikte eğlenceli ortamlara katılacak ve onlarla hoş vakit geçireceksiniz..

**Eğitim merakı BOĞA burcunda ilerlemeye devam eden Mars’ın burcunuza yaptığı olumlu etkileşim yaşama sorumluluk sahibi bir bakışla yaklaşacağınızı vurguluyor. Yeni konulara ilgi ve merak duyabileceğiniz devrede eğitim görüyorsanız girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bu hafta yakın çevrenizde anlaşmalar yapmak için harekete geçebilisiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulama zamanı..

**Gökyüzü, sıra dışı fikirlerinizle yaptığınız işte fark yaratacağınıza işaret etmekte. Kendinize olan güveniniz, parlak zekanızla birleşince iş hayatınızda üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Fikirlerinizi gerçekleştirebilmek için şansınızı sonuna kadar kullanın. Ailevi konularda ise geçmişle ilgili konular gün boyunca gündeminize gelebilir. Geçmişin tozlu raflarında kalması gerekenleri, gündeminize taşımalarına daha fazla izin vermemelisiniz. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Günün Olumlaması:Evrenin muhteşem matematiğinin büyüsünde, kendi farkındalığımı fark etmeyi seçiyorum. Tüm pozitif enerjileri sevgiyle yaşamıma çekiyor ve kararlılıkla yaşamımın her safhasına aktarıyorum. Sevgiyle iletişim kuruyor, ilişkilerimi güçlendiriyorum.

kova_burcu_12112013

Kova Burcu - (21 Ocak – 19 Şubat)

**Kardeşlerle ve yakın akrabalarla ortak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Onların sizi ziyaret etmek istemeleri, sizi olumlu bir şekilde etkileyecektir. Çalışkan ve sorumluluk duygunuzu sonuna kadar yerine getiren bir kişi olarak, bugün örnek teşkil edecek davranışlar sergilemeniz sizi olumlu kılacaktır..

**Başarı sizinle BU hafta planetlerin Boğa’daki durumu, meslek yaşantınızda sorumluluklarınızın artabileceğine işaret ediyor. Otorite konumundaki kimselerin desteğini alabilir ve deneyimlerinden faydalanma fırsatı bulabilirsiniz. Enerjik yapınız rutin işleriniz konusunda kendinize fazlasıyla yüklenebileceğinize işaret ederken, detaylı çalışmalara önem verebileceğiniz dikkat çekiyor. Planlama yeteneğinizi ön plana çıkartabileceğiniz işlerde özellikle başarılı olabilirsiniz..

**Gökyüzü, sıra dışı fikirlerinizle yaptığınız işte fark yaratacağınıza işaret etmekte. Kendinize olan güveniniz, parlak zekanızla birleşince iş hayatınızda üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Fikirlerinizi gerçekleştirebilmek için şansınızı sonuna kadar kullanın. Ailevi konularda ise geçmişle ilgili konular gün boyunca gündeminize gelebilir. Geçmişin tozlu raflarında kalması gerekenleri, gündeminize taşımalarına daha fazla izin vermemelisiniz. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Günün Olumlaması:Evrenin muhteşem matematiğinin büyüsünde, kendi farkındalığımı fark etmeyi seçiyorum. Tüm pozitif enerjileri sevgiyle yaşamıma çekiyor ve kararlılıkla yaşamımın her safhasına aktarıyorum. Sevgiyle iletişim kuruyor, ilişkilerimi güçlendiriyorum.

balik_burcu_12112013

Balık Burcu - (20 Şubat – 20 Mart)

**Çevrenize karşı gururunuza olan aşırı hassasiyetiniz, sizi gergin yapıyor. Bazen, bu işi fazlaca abartıyor ve sevdiğiniz kişiyi de kırıyorsunuz. İlişkilerinin başında olanlar için, karşı tarafın ani fikir değişimlerine karşı temkinli ve hazırlıklı olmalıdırlar. Bugün bünyeniz çok hassas. Hatta mümkünse tenha yerleri tercih ederek, kendinizi olaylardan uzak tutmaya çalışın..

**Yatırım şansı BU hafta burcunuzda hareketine devam eden Merkür’ün etkilerini yakın çevrenizle olan iletişiminizde hissedebilirsiniz. Boğa burcundaki Mars’ın durumu kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde gelişmeler yaşayabileceğinize işaret ediyor. Eğitim konularında dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Güneş ve Venüs, sizi kaynaklarınız konusunda desteklerken yatırım şansına dikkat çekiyor.

**Gökyüzü bugün kendi ilkeleriniz, kendi doğrularınızla yürüyeceğinize işaret etmekte. Hayat felsefenizi, inançlarınızla yeniden yapılandıracağınız özel bir gündesiniz. Gerçekleri görerek, bilerek yapacağınız girişimler adeta perdeleri yırtıp yeni bir sayfa açmanızı sağlayacak. Çarpa çarpa ayakta kalmanın verdiği gücü ele aldığınız bir gündesiniz. Doğrularınıza sahip çıkın ve kendi mucizelerinizi kendiniz yaratın.

Günün Olumlaması:Düştüğüm yerden kalkıyor, düşmenin olgunluğu ile hayatı sil baştan yaşamayı seçiyorum. Kalbimin sesine kulak veriyor, düzeni bozuk her şeyi yaşamımdan çıkarıyorum. İnançlarımın doğrultusunda yaşamayı seçiyor ve uyguluyorum.

Geri