4aylık hamileyim ağır işler yapıyorum bir şey olur mu?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
4aylık hamileyim ağır işler yapıyorum bir şey olur mu?
Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak. Ben 4 aylık hamileyim. Ev işinde yardımcım yok ağır işleri ben yapıyorum kanepe kaldırıyorm. Cam siliyorum. Perdeleri ben takıyorum. Zararlı ama 22 aylıkta kızımda var hep kucağımda. Bugün sırtım çok ağırıyor hani aranızda hamileyken ağır ev işi yapan varmı? Hem yapıyorum hem korkuyorum.

Sayın ziyaretçimiz, bu durum bebeğiniz için tehlike arz edebilir hatta sizin sağlığınız için de, temizlik konusunda eşinizden yardım alabilirsiniz yada başka çareler düşünebilirsiniz ve çocuğunuzuda olabildiğince kucağınıza almamalısınız bu durum sizin ve bebeğinizin sağlığı için sakıncalıdır.. Sağlıklı hamişlikler dileriz..

bende her işimi kendim yaptım.19 lt damacana suyunu bile hep ben kaldırıyodum :D aynı durumdaydım ama severek yapıyodum.çok şükürde bişey olmadı.dikkat ederek yaparsan sorun olmaz bence.hayırlısıyla sağlıkla doğsun her annenin bebeği.

yaparken ters hareket yapma.dikkat et oturuş kalkışlarına ama çok asılacak işler sakıncalı mesela perde asmak bebeğin göbek bağınından ayrılma ihtimali var.dikkat et bırak çok büyük tezmılık yapıcaksan eşin yanında olduğu gün yap kanepeleri o kaldırır,perdeyi asar bence temkinide elden bırakmamak gerek.

Perde aşmakla çocuk düşmez diyorlar doktorlar ama etrafımda çok var emzikden düşüyor cocuk

Geri