6 haftalık bebek kalp atışı duyulmazsa ne yapmak lazım

• Konbuyu başlatan neoluryardimbana
  • Başlangıç tarihi
N

neoluryardimbana

Forum Okuru
6 haftalık bebek kalp atışı duyulmazsa ne yapmak lazım

6 haftalık bebek kalp atışı duyulmazsa melek kadınlar kulübü forum'da 6 haftalık gebelikte kalp atışı duymayan kadınlar

Selam kızlar geçen cuma günü yani bu ayın 20 sinde 6 haftalık hamileliğim dolduğundan dolayı ultrasona girdim ama çok korkuyorum doktor o kadar yarım saat kadar uğraştı ve bebeğimin kalp atışlarını duymadı. Acaba bir sıkıntı mı var bebeğim yaşıyor mu onu bile bilemedim çok kötü durumdayım canım acayip sıkkın sizlere sormak istedim. Bebeğin kalp atışları duyulmazsa ne yapmak gerekiyor. Bana pazartesi günü bir kez daha gel dedi gideceğim bakalım ne olacak diye. Yardım lütfen.

Hayatım selamlar hemen kötüyü düşünme lütfen. Bebeğin kalp atışları 6-7 haftalarda doktorunuz tarafından incelerek duyulur. Duyacaksınız buna emin olabilsiniz. Doktorunuz size vajinal muayene yaptı mı bilemiyorum ama durumunun iyi olduğunu düşünüyorum. Hemen kötüye yormayın ve kötü asla düşürüp negatif şeyler çağırmayın.

Bebeğinizin kalp atışlarını duyacaksınız umarız bizlere de yazarsınız. Bu kalp atışı 6-7 haftada dakikada 85-115 arasında duyulur duyacaksınız sıkıntı yapmayın.

Bazı durumlarda 7. haftanın sonunda bile duyulduğunu biliyorum. Bu bakımdan strese son verin hayatım. Rahat olun lütfen.

Geri