Ablaya En Güzel Doğum Günü Sözleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Ablaya En Güzel Doğum Günü Sözleri
Ablanız yada abla nız kadar sevip saydığınız bir yakınınız için birbirinden anlamlı ve değerli doğum günü mesajları arıyorsanız sizler için en yeni v een güzel ablaya doğum günü sözlerinden oluşan mesajları bu yazımız da paylaşıyoruz.

ablaya-dogum-gunu-mesajlari-3.jpg

Canım ablacığım doğum gününü en içten dilerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum . Kız kardeşin

Sana sağlık diliyorum ve huzur bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Kısa bir mesaj olmalı bu sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan bil ki unutulmadın doğum günün kutlu olsun!

Benim ablam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Kısa bir mesajla sana içimdekileri anlatmak isterdim ama anlatılamayacak mesajlara sığmayacak kadar değerlisin. İyi ki doğdun ablacığım.

Hatırlar mısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık. Doğum Günün kutlu olsun.

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam…

Geri