Acaba hamilemiyim hamile olabilirmiyim

:) ayrı evde tutmuyor borca girmekten korkuyormuş ver mahkeme bitsin diyo habire kaç tane ev buldum tutcam diyo sonra ben atamı atamam anam var diyo dengesiz işte umrumda değil bu saatten sonra bana uzak olsunda o yeter bana

inş.son bir haftam var bekliyorum omazsam test yapıcam sonra dr.giderim bişi varsa da ama inş yoktur eğer varsa kürtaj yaptırmak zorunda kalıcam eşimii aradım konu ile ilgili işine bak geri zakalı diyerek teli yüzüme kapattı bu durumda ben bu bebeği doğuramam ki dua edin lütfen

selam melekler
benim bir sorunum var ve umarım yardımcı olabilirsiniz 4.ayda spral taktıdım her şey normal gidiyor ve 2 hafta önce adet gördüm fakat 1 haftadır göüslerim büyüdü ve kenarlarında kabarcıklar olustu ve sızlama var sürekli.belim ve kasıklarım ağrıyo aşırı yemek yeme hissi var son zamanlarda ne görsem canım çekiyo göğüs uçlarıma koyulaştı hamileyim desem adet gördüm miğde bulantım var devamlı uykum var offfffffff bişiler yazın lütfen ben ne yapayım test yapsam daha çıkmaz olma ihmimalide yok ki akıl verin bana lütfen şimdiden tşk.ler.
canımm çok mu istiyosun hamile olmayı bazen pisikolojik de olabiliyo gebe birinin yaşadığı tüm belirtiler oluyo ama hamile olmuyo insan.idrar testi yaptır istiyosan canım inşallah senin istediğin olur.

Geri