acaba hamilemiyim nası bilcem ben ya

H

hndkrktl07

Forum Okuru
acaba hamilemiyim nası bilcem ben ya
acaba hamilemiyim

slm ben 17 yaşında bekar bi insanımm erkek arkadaşımla birlikte oldukk ve hamilelik şüphelerimm var ilk olarak vajinal akıntım arttı ve sonra hafif olarakk göğüslerimde damarlaşmalarr olduu ve sırtımda ağrılar olduu hamile kalma olasılığımm ya 12.05.2011 yada 15.05.2011 gebelik testi yaptımm ama testinn son kullanma tarihi geçmiş sonuçç negatif çıktıı regl günümde 12.06.2011 yani reglidenn önce sonuçç çıkar mı bilemiyorumm lütfenn bana yardımcı olunn cevabınızı bekliyorumm...

Sayın misafirimiz,
Sizin yapacağınız en doğru şey bir büyüğünüze durumunuzu anlatıp,bir doktora görünmeniz olacaktır.Yaşınız bu kadar küçükken hem sağlığınız ,hem de ruhi durumunuz açısından en doğrusu yardım almanızdır.

Sayın misafirimiz,
Sizin yapacağınız en doğru şey bir büyüğünüze durumunuzu anlatıp,bir doktora görünmeniz olacaktır.Yaşınız bu kadar küçükken hem sağlığınız ,hem de ruhi durumunuz açısından en doğrusu yardım almanızdır.

titana cevap

bilmiyorumm kimseye anlatamam galiba en iyisi beklemek galiba duanızı benden eksik etmeyin şuan hamile olmayayımm

Velev ki hamilesiniz ne yapacaksınız?
Ya da hamile değilsiniz,aynı yanlışı yapmaya devam mı edeceksiniz?

Lütfen bir büyüğünüzden yardım alınız..

gebelik testi

hiç bişeyy bilmiyorumm en azından değilsemm bile artık birlikte olmam peki gebelik testinde belli olması gerekiyo mu suan sonuçta ilişkiye gireli 20 gün kadar oldu nerdeyse

Şimdi ilk göreceğiniz adetin gününün geçmesi gerekiyor.Garanti olması açısından 10 gün geçmesini bekleyip ,yine garanti olması açısından bir sağlık kuruluşunda kan testi yaptırabilirsiniz.
Ama ben ısrarla bir büyüğünüzden yardım almanızı tavsiye ediyorum..

Şimdi ilk göreceğiniz adetin gününün geçmesi gerekiyor.Garanti olması açısından 10 gün geçmesini bekleyip ,yine garanti olması açısından bir sağlık kuruluşunda kan testi yaptırabilirsiniz.
Ama ben ısrarla bir büyüğünüzden yardım almanızı tavsiye ediyorum..

Amacim kesinlikle seni elestirmek degil yazdigim icinde ozur diliyorum hatta.... ama 17 yasinda bir kizin agzindan iliskiye girme yok gebelik testi yaptirma yok vajinal akinti :( duymak cok uzucu.... Insallah bunun korkusu yeterli olmustur bidaha yapmazsin ve insallah hamile degilsindir...Eger hamileysen ilk isin ANNENDEN yardim istemek olsun. en guzel o sana yol gosterir canim.

....

beklicemm o zaman ama inanın hatamın farkındayım bende böle olsun istemedim sadece sizden yardım isteme gereksinimi duydummm... sonuçta ilişkiye gireli 4 hafta kadar oluyo şimdiye idrar testinde çıkması gerekiyodu demi...

Geri