Acaba hamilemiyim?

Oylemiymis

Yeni Üye
Üye
Acaba hamilemiyim?
Merhaba, 1 yıldır süren bir cinsel birlikteliğim var. Eskiden ayın 26sinda adet oluyordum. Daha sonra zamanla 15ine gecti adet gunlerim ve en fazla 2 veya 3 gün oynuyordu. Ama şuan ayın 27si ve ben hala adet olmadim. Çok akintim var camasirimi baya degistirmek zorunda kaliyorum ve geçen adet dönemimden sonra erkek arkadaşımla prezervatif kullanmadan ilişki yaşadık. Ama bosalcagi zaman cıktı. Daha sonra bana ella kullan dedi biraz geç çıkmış olabilirmiş. Bende bisi olmaz dedim kullanmadım. Biz zevk suyunada hiç dikkat etmedik. Az önce ilişki sonrası bir pembe akıntı geldi başta adet oldum sandım ama bi daha gelmedi. Zaten çok az bir pembelikti. Sizce hamile olabilirmiyim? Yarın kadin doğuma randevu aldim ama hamileysem kayıtlara geçirirlermi? Devlet hastanesine aldim randevuyu. Devlet ve özel bu konuda fark ediyomu ? Yardımcı olursaniz çok sevinirim. Neden prezervatif kullanmadın diycekseniz yardımcı olmayın çünkü olan oldu. Teşekkürler şimdiden

Merhaba, korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risktir. Ejakülasyon olmadan bile gebe kalınabilir. Zevk suyuyla gebe kalma ihtimali düşükte olsa imkansız değildir. Ayrıca adet gecikmesi sadece gebelikten dolayı olmaz. Hormonal problemler , stres ve bir çok sağlık koşulu, ilaçlar gecikmeye neden olabilir. ( Yapacağınız testin sonucunu doktorunuz siz istemediğiniz sürece kimseyle paylaşamaz. Ancak hastanın bilgilerinin olduğu kısma doktor tanı yazmak zorundadır. Gebelik tanısı yazarsa bu durum sizin ve bebeğinizin takiplerinin yapılabilmesi için sağlık bakanlığına ve sizin aile hekimliğinize ulaştırılır. Gebelik tahlili istenirken durumunuzu izah edip doktordan rica ederseniz gebelik teşhisi yazmaz siz de zor durumda kalmazsınız. Bu durumunuz da aileniz tarafından bilinmemiş olur. )

Geri