Achromin krem kullananlar bu nasıl bir krem?

U

Uğurböceğim_06

Forum Okuru
Achromin krem kullananlar bu nasıl bir krem?

Achromin kullananlar melek kadınlar kulübü achromin nasıl kullanılır forum'da.​

Kızlar yaz olunca özellikle güneşe çok çıkınca cildimde lekeler çıkıyor bunu geciremiyorum achromin krem kullananlar belki bilir cildimde kahve lekeler var boynumda ve yüzümde bu krem bu lekeleri geçirmeye yardımcı olur mu? Achromin krem nasıl kullanılır bilen varsa yazabilir mi? Yaz gelince daha fazlalaşıyor bu lekeler benim gibi olanlardan da fikir bekliyorum.

Merhabalar
Bu tür leleler dediğiniz gibi sıcak havalarda güneşte daha çok fazlalaşabiliyor. Piyasada çok fazla ürün var leke giderici olarak bunlardan biri de arkadaşımın kullandığı Farmasi white correct ürünü. Arkadaşım düzenli kullandığı için memnun olduğunu söylüyor. Achromin krem konusunda da vucuttaki cilt tonunu dengeledigi ve lekeleri giderdiği söyleniyor. Cilt tonunuzda farklılıklar varsa dengesizlikleri gideriyor. Cildiniz daha güzel ve ferah bir görünüme kavuşuyor. Cilt tonunuz yer yer koyu yer yer açık renk ise bu dengesizliği düzeltici etkisi bulunuyor. Ayrıca ciltte oluşan sivilce lekelerine de birebir bir ürün. Yine de bir dermatoloğa danışarak kullanmanızda fayda var diye düşünüyorum. Belki achromin krem kullananlar da yorum kısmından size bu konuda yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.

Cildinde lekeler bulunan arkadaşlar aşağıya bir link bırakıyorum konumuzu inceleyerek "Cilt lekelerine güneş lekelerine ne iyi gelir" linkten inceleyebilirsiniz.

Geri