acı bir yakarış!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
acı bir yakarış!
başkasını seviyorsun sakın bir başkasını beni sevdiğin kadar sevme seviyormuş sen severken ben seni sen seviyorsun

sende duyuyorsundur şimdi dışarda yağmur yağıyor.bende yağmurla inatlaşıyorum,yarışıyorum.bakalım kim daha çok yaş akıtacak...
hava nasılda soğuk,ama ben hiç üşümüyorumki,içimde tarifsiz yangınlar var...
neredeyse 3 yıl olacak farkında mısın?sen yüreğime düşeli 3 yıl olacak.nerden bilebilirdikki böyle acı çekip,böyle hasretle eriyip tükeneceğimi,tükeneceğimizi...bu hale,bu duruma geleceğimizi bilseydim,karnımdaki bebek yerine kendimi öldürürdüm...kendimide öldürmek için geç değil aslında,bugün duyduklarım,yaşadıklarım ve çektiğim acı varya,işte o acı ölümdende beterdi zaten,kurşundanda ağırdı...
sırtıma silah dayasaydın, "başkasını seviyorum,bunu duymaman için öldürücem seni" deseydin,hemen sık derdim...o kurşun canımı acıtmazdıki...o kurşun beni bugün yaşadığım acıdan kurtarırdı...keşke öleydim...keşke...
bilmiyorum rahat mısın şimdi yatağında,huzur var mı uykunda?ben ayazdayım,karanlıktayım,bana bu gece sabaha çıkmak nasip olmasın diye yalvarıyorum Allah'a...
sessiz kaldıkça içim çığlık çığlığa,konuştukça boğazımda bir düğüm,boğuluyorum,kurtar beni desem,gelmezsin biliyorum...
benden sakın bir daha bugün söylediklerin için özür dileme.çünkü hiç bir özür bugün duyduklarımı unutturamaz bana,hafifletemez,dindiremez acımı...
bir insanın içine iki kişi nasıl sığar bilmiyorum,anlamıyorum,anlamakta istemiyorum.sevmek nasılda kolaymış artık!ben niye bilmiyorum bunu,niye sevemiyorum başkasını?sevmeyi bırak dönüp bakamıyorum bile.hala herkese seni sevdiğimi utanmadan söylüyorum.bir başka erkek bana dokunmaya,yaklaşmaya çalıştığında canım pahasına savaşıyorum.senden başka herkesi haram etmişim tenime,helalime kavuşmak için uğraşıyorum...
ahh ne aptalmışım,helal bildiğim başkasını seviyormuş meğer,hemde çok seviyormuş...
aklımda sen olmadan,gözümden yaş düşmeden geçmedi hiç bir gecem.bir kez olsun seni sevdiğimi,parmağımdaki yüzüğü öperek fısıldamadan uyumadım.bir an bile seni unutmadan yana yana,kana kana çektim hasretini.bunca acıya bir tek senin için katlandım.18'imdeydim daha kadının oldum...ben bugün duyduklarımı hiç haketmedim...
sana en çok ihtiyacım olan,sevgini en çok hissetmem gereken zamanlarda yapılacak şey miydi bu?bu bana yapılacak şey miydi?zor olan zamanımda kolayı seçtin sen,başkasını sevmeyi seçtin...oysa bilmeliydin,senin uğruna bir hayat tükendi,senin uğruna bir kadın tükendi...
yinede seni sevmiyor değilim,yinede senin canın yansa benim içim sızlar,yinede suçu kendimde arıyorum.evet suçlu benim,bile bile sevdim seni...ne olacak halim bunuda bilmiyorum...
sana bir tercih yap demeyi çok isterdim.ya onu seç ya da beni demeyi inan çok isterdim.ama cesaretim yok buna.bilirim onu seçeceksin,bunu duymaya cesaretim yok... bana diyeceksinki "sende zamanında beni değil aileni seçmiştin." evet ben ailemi seçtim,evet başka biriyle evlendim,ama bir başkasını asla sevmedim,sevmem,sevemem...
sana onun dokunduğunu bilmek bana ne kadar acı veriyorsa,başka bir erkeğin bana dokunmasıda o kadar yakar içimi bilesin ve sanmayasın bundan sonra izin veririm bana başkasının dokunmasına,asla ama asla hiç kimse bana dokunamaz ve artık sende dokunamazsın bana...başka bir kadına aşkla dokunduğunu biliyorum ya,parmak uçlarında onun teninin izi olduğunu biliyorum ya,o ellerinle bana dokunmana asla izin vermeyeceğim,senide yasaklıyorum tenime.bedenimde bıraktığın son izle ömür boyu yaşamaya mahkum ediyorum kendimi.çünkü suçlu benim,bu yüzden cezada benimdir...
bir çıkar yol yok biliyorum.bu evin kapısını çekip çıksamda değişmeyecek bir başkasını sevdiğin gerçeği...ama sanmayasın kalırım bu evde,bana yaşattığın bu acıyı bu evde,bu tek başıma üşüdüğüm yatakta değil,annemin dizlerinde ağlayarak çekerim...

hala yağmur dinmedi bak,gözümde de yaş dinmedi...bile bile bana bu acıyı yaşattın ve yaşatıyorsun ya HELEL OLSUN SANA...umarım vijdanın rahattır ve umarım ben bu gece,bu acı içimde çoğalmadan azraile teslim olurum...
bilki ben seni karşılığını alamasamda severim,bilki bir kez sesini duysam,yüzünü görsem bütün öfkemi unuturum,ama her aklıma geldiğinde bin kez yanarım...
önemli olan birini sevmek değildir,sevdiğin uğruna çektiklerindir,acılarındır,gözyaşlarındır,darmadağ ın olmuş düşlerin,kırık dökük hayallerin,boynu bükük yüreğindir...işte ben yıllardır yaşıyorum bunları!o seni ne kadar sevebiliki?ne kadar acı çeker senin için?kaç kez canına kıyar?bir kez bile namusunu serer mi senin yatağına???seni sevmiştir ki zaten sende onu seviyorsun ama dedim ya önemli olan sevgin değil onun uğruna katlanabildiklerindir...belki sen onun için katlanabilirsin bütün bunlara,hani çok seviyorsun ya,ama emin ol benden başka hiç bir kadın senin için bunlara katlanmaz...
bundan sonra ne olur bilmiyorum.düşünmek çıldırtıyor beni.belki 3-5 gün,belki 3-5 yıl sonra bu kapıyı çekip çıkıcam, ozaman geçicem karşına "ben sana geldim,ama biliyorumki sen benimle gelmeyeceksin...yinede son bir kez şansımı denemek istedim,geliyorsan birlikte yaşalanalım,gelmiyosan ben tek başıma ölmeye gidiyorum" diyeceğim sana...
binlerce kez koynumda ölme yemini etmiştin,etmiştik...benden başka hiç bir kadına dokunmayacağınada,sevmeyeceğinede binlerce yemin etmiştin ama bak olmadı,yapamadın...bakalım koynumda ölebilecek misin?bakalım en azından bu yemini tutabilecek misin?

BEN YEMİNLERİMİ UNUTMADIM,SON NEFESİME KADAR SANA KAVUŞMAK İÇİN SAVAŞIRIM DÜNYAYLA…ama sen başkasını seviyorsun,benim çırpınışlarım boşa...

signature.gif

Geri