Acilll..

nileslen

Yeni Üye
Üye
Acilll..
Merhabalar aranıza yeni katıldım
cray1.gif

Ben güçlü olmayı beceremiyorum.
İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum.
Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk.
Olay şöyle gelişti.
Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım.

Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına rağmen kağıdını aç dediler.
Açıktı sınavım bitince hocaya verdim.
Sonra baksaydın dedim sen yazdığında bende yazıyordum diye sert çıktı.
Bir ortak arkadaşımız vardı onun ismini sürekli söylüyor ondan herşeyi istiyorken bende döndüm sürekli hale hale niye necla deil.
Moralim bozuk dedi.
Neyse sınıftakilerde gösterseydin dediler bende baksaydı tutup kağıdına yazcak halim yoktu dedim oh iikide dedim.
Neyse sonra 2 arkadaş birleştiler beni tek kaldığımdan dolayı çok mutlular .
Birde sürekli baana nispet yapmalar diğer o paspal arkadaş ortak olan yani sürekli gözlerini dikiyor bende neden hayın hayın bakıon diorum yok ölesine dio.
ama gözlerinden zafer fışkırıyor resmen.

Sonra küstüğüm insanların gözlerine bakamıyorum ve sinirim bozuluyor bu insanlara karşın tek kaldım sınıftaki kimsele arkadaş olmak istemiyorum çünkü doğruda değiller ne tür bir yol izlemeliyim bana akıl verirmisiniz .
Gözlerimi üzerlerine dikmem mi gerek.
Güçlü durmam lazım.
Ve benim kankam olan insan sürekli ortak olanın ardından atıp tutan biriydi düşünün artık yüzsüz yüzsüz ona sığınıyor
Ve olaylar büyüdü arkdaşlar bizim okulda staj mecburi ortak olan arkdşla staj yeri aramaya gittik küstüğüm kızın arkasından attı tuttu sonra bir dünya laf vs vs etti okula geldik ertesi günü kendi dedikleirni bana mal etti ve bana küfür etti.
Bir evli erkek bana aşık olmuştu ama ben istemedim ..
İstemediğim halde iftira attı erkeklerle geziyorsun dedi.
Ki asla arkdaşlar kalktım saçını yoldum.
Sonra okuldan 1 aylık uzaklaşmak için izin aldım.
Derken staj başladı.
Kendine güveni olmayan o pasif kız çok samimi olduğum kızla bir grup kurmuş kendilerine ayar vermiş laf söylüyorlar ben suskun kalıyorum
En basitinden bir hocamız sordu bugün dediki nie ayrıldınız.
Ortak olan lafa girdi boşverin dedi hocada sana noluyor dedi.
O samimi olduğum kızda böylesi daha ii dedi.
Bende gereksiz lüzumsuz kişileri almak istemiyorum hayatıma dedi..
Ve bitti sonra atölyemizi temizlememiz gerekiyordu listede ona denk geldi..Ortak olan arkdş yani.......
Ben yapmam dedi ses etmedim..
Tınlamadım süpürdüm çıktım ama hocama gidip söyledim yarın benim üzerime gelcektir..
Ama dönüp napıcam bilmiorum çünkü hiç gücüm yok kızlar hiç
Aslında o kız çok güçsüz ezik mezik bişeydi yanımda kala kala diğeriyle adam olup bişe sanıyor gözlerini üzerime dikiyor..

Bana önerileriniz ne

ben okuldayken yani yillar önce benimde basima cok gelirdi ve ben o zaman pisirik oldugumdan cevap bile veremezdim

yani seni cooook iyi anliyorum

benim sana tavsiyem bugün sorunun neyse ona niyet ederek su zikiri cek " Allahümme ya vedud, Allahim agzini bagla dilini tut" diye ne kadar zikir ede bilirsen o kadar et.

yarinda okulda onlari görünce 3 kere "Allahumme ya vedud" de ve her defasinda ona karsi üfür ve sana karsi neyle davranmalarini istiyorsan öyle de niyet et.

gör bak rabbim yardimcin olacak

bunu bende internette bir yerde okumustum ondan buyana hep yaparim

bana cooook faydasi oluyor

birde etrafindakilerden sevilip sayilmak istiyorsan aklina geldikce "Ya Vedud" zikrini oku

Allah c.c. yar ve yardimcin olsun o senin yaninda olduktan sonra sirtin yere gelmez

Sakın onlardan çekindiğini korktuğunu belli etme daha rahat üstüne gelirler.Başkasıyla arkadaş olmak istemiyorum falanda deme. Onları ezmek istiyorsan yanında duracak sağlam arkadaşların olmalıki onlar snden korksun.Arkadaş bulana kadarda sakın geri durma onlardan kaçma sana dik dik bakarlarsa gözlerini kaçırma.Her zaman güçlü dur bnm tavsiyem bu

bende gösterebildiğim kadar gösteriyorum yazılıda ama göstermiyosun hemen cıkıyosun diyolar :D e bi zahmet calısın allah icin hic göstermesem neysede gösterip göstermedi demek cok kötü :D seni anlıyorum herkes hakkıyla almalı bence.onlardan korktuğunu belli etme cünkü lise bitsin bidaha yüzlerini bile görmüceksin :) gercek arkadas olsalar görürdünde zaten haytında 2 yüzlü insanları barındırma

Geri