Açtığım 2 konuyu silmek istiyorumm..

İsteğiniz yerine getirilmiştir ve her iki konunuzda tarafımca silinmiştir.

merhaba bende https://www.meleklermekani.com/dert-kosesi/238312-sorun-esimin-ailesi.html konumun silinmesini istiyorum ama bulamadım bi türlü.yardımcı olurmusunuz?

Merhaba sare, bir sıkıntını açmışsın ve tavsiyeler almışsın konu kapanmış Şimdi neden silmek istediğini anlayamadık. Şimdi bu konuyu silersek diğer üyelerin mesajları da çöpe gidecek, mesaj sayıları düşecek. Bunu yapmamız da pek uygun olmaz. Anlattığın olaydan seni tanıyacak biri olacağını sanmıyorum. Eğer ölüm kalım meselesi değilse, açılan konuları silmiyoruz, zira her konu açan konusunu sonradan silmek isterse bu bizim için bir sorun haline gelir. Bilgin olsun.. :)

Titancim bence konuyu acanin ismini cikartirsaniz bu sare icine yeterli ola bilir. böylelikle mesajlar silinmemis olur.... :)

Titancim bence konuyu acanin ismini cikartirsaniz bu sare icine yeterli ola bilir. böylelikle mesajlar silinmemis olur.... :)

Sevgili smiley, konu sahibinin ismini çıkarmamız diye birşey sözkonusu olamaz. Tabi üyemizi siteden silmediğimiz sürece. O da böyle birşey henüz istemediğine göre yapacak birşey yok..

eger benim için bi sorun olmasa zaten böyle birşey istemezdim.baska actıgım konularda var ama özellikle bunun kapatılmasını istedim.her açtıgım konuyu kapatma gibi bi lüksümün olamayacagını anlayabiliyorum.neyse saglık olsun.yapamıyorsanız zorla yaptıracak değilim.yinede teşekkür ederim.ozaman sizden sunu öğrenmek istiyorum.üyelik iptali nasıl gercekleşiyor?

eger benim için bi sorun olmasa zaten böyle birşey istemezdim.baska actıgım konularda var ama özellikle bunun kapatılmasını istedim.her açtıgım konuyu kapatma gibi bi lüksümün olamayacagını anlayabiliyorum.neyse saglık olsun.yapamıyorsanız zorla yaptıracak değilim.yinede teşekkür ederim.ozaman sizden sunu öğrenmek istiyorum.üyelik iptali nasıl gercekleşiyor?

İsteğiniz üzerine üyeliğiniz silinmiştir...

Geri